Szkoła języka angielskiego Praga Południe

 

Mija kolejny rok i czujesz, że Twój angielski nadal jest na tym samym poziomie, co wcześniej? Chciałbyś to zmienić? Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców dzielnicy Praga Południe: wystarczy udać się do sąsiedniego Wawra i spróbować lekcji w Chatschool! Zapewniamy mieszkańców okolic rejonu Praga Południe – nauka angielskiego w Chatschool nie ma sobie równych – dla każdego kursanta prowadzimy indywidualne zajęcia, podczas których poznaje język w ujęciu na wskroś nowoczesnym, pozbawionym archaicznych, podręcznikowych naleciałości. Zapewniamy – żadna warszawska szkoła językowa nie prezentuje równie nowatorskiego podejścia do dydaktyki, co Chatschool, dlatego – nieważne, czy dobrze znasz angielski, czy dopiero stawiasz pierwsze lingwistyczne kroki – jeśli zamieszkujesz dzielnicę Praga Południe, skorzystaj z naszych usług! Już po trwającej kilkanaście minut, zapoznawczej rozmowie, właściwie zdiagnozujemy Twoje umiejętności. Dzięki temu otrzymasz podczas maksymalnie  trwającego 52-tygodniowego programu nauki najwięcej korzyści, jak się da. Szczęściarzu z Pragi Południe: nie wahaj się dłużej i pozwól nam pokazać Ci tajniki angielskiego!

 

Native Speaker Praga Południe

 

Jeśli mieszkasz w dzielnicy Praga Południe i zależy Ci, by Twoje lekcje prowadził native speaker, koniecznie wybierz się do Chatschool w Wawrze! Za pośrednictwem anglojęzycznego lektora poznasz nie tylko zasady prawidłowego wysławiania się, ale i odmienną, ciekawą mentalność oraz tradycję. Mieszkańcu okolicy Praga Południe - Jeśli język angielski stanowi dla Ciebie wyzwanie, najlepiej przełamiesz blokadę z zagranicznym native speakerem! Naszą kadrę tworzą przyjaźni, serdeczni ludzie, którzy gorąco kibicują wszystkim uczniom pokonującym trudną drogę ku lepszej znajomości języka.

 

Nie od dziś wiadomo, że Warszawa jest miastem wielu możliwości i posiada wielki potencjał. By jednak w pełni z niego skorzystać, powinieneś dobrze znać angielski – dzięki temu możesz osiągnąć sukces, nawiązać międzynarodową współpracę i podróżować do każdego zakątka na świecie. Zamieszkując dzielnicę Praga Południe, prędko skontaktuj się z nami i daj sobie szansę nabycia biegłości w mówieniu po angielsku. Pamiętaj – choćbyś spędził długie godziny na wkuwaniu specjalistycznych elementarzy do nauki języka angielskiego, nie pojmiesz lingwistycznych zasad tak dobrze, jak podczas zajęć z lektorem. Zajęć, które z pewnością przerodzą się w swobodną, miłą dyskusję.  Jeśli mieszkasz na Pradze Południe, powinieneś wypróbować naszą ofertę i metodę – tylko tu zobaczysz, że język angielski nie jest tak straszny, jak go malują lingwistyczne niedowiarki. Warto zaznaczyć, że pierwsze spotkanie w siedzibie Chatschool w Wawrze będzie bezpłatne – w jego trakcie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Damy Ci także czas, abyś spokojnie ocenił i docenił naszą wiarygodność. Zrób sobie prezent i zapisz się do Chatschool!

UMÓWMY SIĘ

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

szkoła języka angielskiego Praga Południe
Native Speaker angielski Praga Południe
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Polityka prywatności

Regulamin

© Copyright 2020 by Chatschool

Angielski:

Blog

Praca/Job