Szkoła języka angielskiego Rembertów

 

Mieszkasz w Rembertowie i zastanawiasz się, czy znajdziesz w Twoim sąsiedztwie miejsce, w którym mógłbyś doskonalić swój angielski? Nadszedł czas, by rozwiać wątpliwości. Jako założyciele Chatschool zlokalizowanej w Wawrze, gorąco rekomendujemy udanie się do naszej szkoły! Wykładany tu angielski z pewnością przekona do siebie mieszkańców dzielnicy Rembertów – zajęcia prowadzone są indywidualnie, dzięki czemu każdy kursant może liczyć na maksimum uwagi nauczyciela.

 

Myśląc nad tym, która szkoła językowa byłaby dla Ciebie odpowiednia, zdecyduj się na wawerską Chatschool, nieopodal dzielnicy Rembertów, niezależnie od Twojego poziomu lingwistycznego. U nas bowiem każdy poczuje się, jak u siebie – zarówno anglojęzyczny debiutant i ktoś bardziej biegły, chcący nabrać większej śmiałości w mówieniu. Głównym celem lekcji jest poznanie przez kursanta żywego, komunikatywnego języka. Wykładowcy Chatschool mają bardzo dobre podejście do wszystkich uczniów i wykazują się dużym zaangażowaniem -  mówiąc wprost, nasza kadra składa się z życzliwych i kontaktowych ludzi, co czyni ją wyjątkową na tle innych szkół językowych. Szczęśliwy traf sprawił, że postawiliśmy właśnie na dzielnicę Wawer, tak bliską Rembertowa.  

 

Czasem trudno samemu obiektywnie ocenić, jak dobrze włada się angielskim. Jeśli jest tak w Twoim przypadku, nie martw się – nasz zespół w Wawrze, nieopodal Rembertowa, przeprowadzi z Tobą kilkunastominutową rozmowę, umożliwiającą opracowanie właściwego programu zajęć z przydzielonym lektorem.  Co jeszcze wyróżnia szkołę językową w dzielnicy Rembertów? Chociażby to, że każdy kurs trwa maksymalnie 12 miesięcy i stosunkowo krótkie ramy czasowe czynią naukę w Chatschool szczególnie intensywną i skuteczną.  Nie zwlekaj – zaufaj nam! Zapewniamy, że ta inwestycja wspaniale Ci się opłaci.

UMÓWMY SIĘ

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

Korepetycje angielski Rembertów
Szkoła językowa Rembertów
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Polityka prywatności

Regulamin

© Copyright 2020 by Chatschool

Angielski:

Blog

Praca/Job