© Copyright 2021 by Chatschool

Facebook - Chatschool
Instagram - Chatschool

Wyzwanie 26 tygodni to propozycja kursu dla dorosłych, który bazuje na nagraniach video. Każde z nich to inne ćwiczenie, co oznacza nową umiejętność do opanowania oraz kolejny cel. Chatschool sprawi, że nie będziesz się z nami nudzić!

 

Skuteczna nauka angielskiego – wiemy jak to zrobić!

 

Postępy w nauce języka angielskiego można osiągnąć, dzięki samodzielnej i regularnej pracy, ale podstawą powinny być odpowiednio dobrane ćwiczenia. Nowe technologie ułatwiają proces nauki obcego języka, dzięki wykorzystaniu nowych narzędzi interaktywnych i dostępności mobilnych aplikacji, które pozwalają na doskonalenie wielu kompetencji jednocześnie. Chodzi tu zarówno osłuchanie, czytanie, jak i pisanie. Angielski kurs online to nie tylko nowoczesny sposób nauki, ale również wygoda. Materiały znajdujące się w Internecie są dostępne przez całą dobę i możemy z nich korzystać wszędzie tam, gdzie aktualnie się znajdujemy.Największą zaletą nauki online jest to, że nie jest ona ograniczona w żaden sposób!

 

Szybki kurs angielskiego – czas to klucz do sukcesu!

 

Osiągnięcie celu nie jest możliwe bez umiejscowienia go w czasie i określenia deadline'u wykonania zadania. Wyzwanie 26 tygodni opiera się na regularnej nauce, a nowe materiały wysyłane cotygodniowo na maila motywują słuchacza do wykonania zadania w konkretnym czasie. Intensywny kurs angielskiego pozwala opanować język szybko i skutecznie. Często na taki typ zajęć decydują się osoby wyjeżdżające do pracy do innego kraju. Szybki kurs łączy w sobie różnorodne ćwiczenia, co pozwala na doskonalenie kilku kompetencji jednocześnie. W Chatschool stawiamy na sprawną komunikację, na którą składa się rozumienie języka i zdolność umiejętnej odpowiedzi w określonej sytuacji.

 

Przykładowe ćwiczenie z wyzwania 26 tygodni

 

 

Szybki kurs angielskiego online to intensywna nauka, która jest wynikiem starannie dobranych ćwiczeń. Dobrą praktyką, a jednocześnie jednym z naszych wyzwań jest trening skoncentrowany wokół słuchania nagrań z konferencji umieszczonych na popularnej platformie TED (kliknij tu: https://www.ted.com/). Jednym z ćwiczeń jest imitacja tekstowa, która opiera się na czytaniu transkrypcji i streszczaniu jej własnymi słowami. Ważne jest, aby nie zatracić sensu zdań i przesłania komunikatu. Skuteczna nauka angielskiego to klucz do Twojego sukcesu, dlatego już teraz zapisz się do naszego newslettera i szlifuj swój angielski z Chatschool!

Jak nauczyć się angielskiego szybko i skutecznie? Podejmij nasze wyzwanie!

29 listopada 2019
Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool