WYZDROWIEJ Z NAMI!

Jesteś z Warszawy i okolic? Okaleczyłeś swój angielski w różnych miejscach i nadal żadne porady językowe nie przyniosły Ci rezultatów?
Z naszymi doktorami językowymi jest to już możliwe. Przełam bariery mówienia po angielsku o dogodnej porze dla Ciebie między 15:00, a 19:30 bez limitu czasowego.

NIEOGRANICZONY

DOSTĘP

NAWET

4,5 GODZINY

DZIENNIE

Nasi native speakerzy będą czekać na Ciebie w podanym zakresie czasowym i wyleczą Ciebie z choroby zwanej „English Barrier”.

Od poniedziałku do piątku

15:00 - 19:30

KIEDY MOŻESZ SKORZYSTAĆ
Z NASZEJ ANGIELSKIEJ KLINIKI?

 

Mające ochotę na poprawę swojego Business English. Strach przed targami zagranicznymi lub rozmową biznesową ?
Uzdrowimy Twój angielski!

  • Osoby będące na poziomie B1 lub wyżej. Jeśli czujesz, że nie mówisz płynnie, brakuje Ci słów w formułowaniu zdań, to trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Naszym antidotum to dużo mówienia
    po angielsku.

 

Nie lubiące tracić czasu na wypełnianie zadań gramatycznych.

W Klinice skupiamy się przede wszystkim na konwersacjach dotykających przeróżnych tematów z zakresu General English,

nie zapominając o korekcie gramatycznej w czasie rzeczywistym.

  • Nie mogące się zobligować do regularnego uczęszczania na zajęcia. Ceniące sobie swobodę wyboru terminu oraz długość trwania zajęć.

  • Ceniące sobie zajęcia stacjonarne oraz kontakt bezpośredni

  • z mówcą.

JAKIE OSOBY ODNAJDĄ SIĘ W ‘’KLINICE ANGIELSKIEJ”?

Zapisz się

JAKA JEST CENA MIESIĘCZNEJ OPIEKI ANGIELSKIEJ?

To jedynie 2,2zł/1h. Możesz korzystać z opieki native speakera przez dowolną ilość godzin między 15:00, a 19:30, od poniedziałku do piątku. Skorzystaj z bezpłatnej wizyty w naszej „Klinice Angielskiej”.

 

199PLN/miesięcznie

Nasz lektor jest na to przygotowany. Stosując zasady naszej autorskiej metody odpowiednio moderuje sytuację w sali i podzieli Was na mniejsze, 2-3 osobowe "grupy konwersacyjne". Każda z takich grup otrzyma odpowiednie zadania i tematy do rozmów. Żeby maksymalnie wykorzystać czas spędzony w "Siłowni" od pierwszej do ostatniej sekundy.

 

A co jeśli w danym momencie przyjdzie więcej niż 1 osoba?

 

O dowolnej godzinie. Masz nieograniczony dostęp od 15:00 do 21:00, poniedziałek - piątek), możesz wejść do sali w dowolny pracujący dzień tygodnia, bez wcześniejszej zapowiedzi, o godzinie 15:43 i wyjść o 18:13. Następnego dnia możesz wejść o 19:02 i wyjść o 20:15 - i tak codziennie. Nasz lektor zadba o to, żebyś zawsze od razu mógł/mogła dołączyć do konwersacji, w dowolnym momencie, każdego dnia.

 

Możesz zapomnieć o poczuciu straty pieniędzy, które przepadały Ci na wcześniejszych kursach, gdy musiałeś/aś na ostatnią chwilę odwołać swoją wizytę. W "Siłowni" Angielskiego nauczyciel czeka na Ciebie w pełnej gotowości. To się dopiero nazywa pełna elastyczność.

O której godzinie mogę przyjść i wyjść z zajęć w ramach "Siłowni" Angielskiego?

 

Porozumiewamy się tylko w języku angielskim!

 

Jaki język obowiązuje od wejścia do "Siłowni" Angielskiego?

 

Sytuacja w sali będzie zmieniać się bardzo dynamicznie w związku z tym, że uczestnicy  mogą  wejść i wyjść w dowolnym momencie. Nie wierzymy w sztywne skrypty lekcji, dlatego nasz doświadczony lektor​ będzie dopasowywał tematykę​i formułę spotkań do potrzeb osób znajdujących się w danym momencie w "Siłowni".

 

Przykładowo:  lektor wyświetli na rzutniku  prowokujące​ do  myślenia wystąpienie z platformy TED.com. Następnie dzieli uczestników na mniejsze zespoły konwersacyjne. Każdy zespół będzie miał za zadanie wymienić się swoimi  punktami  widzenia wewnątrz teamu, a następnie  zaprezentować przebieg swoich rozmów na forum całej grupy. Lektor przez cały czas będzie czuwał nad tym, by każdy uczestnik czuł się komfortowo​ i brał aktywny​ udział w dyskusji (poza wolnymi słuchaczami). W razie potrzeb lektor służy pomocą we wszelkich kwestiach językowych, jak i organizacyjnych.

Jak wyglądają przykładowe zajęcia na "Siłowni" Angielskiego?

 

Tak, możesz przybyć na spotkanie i wcielić się w rolę obserwatora, wolnego słuchacza. Natomiast to również wymaga wykupienia płatnego dostępu, tak jak pozostali uczestnicy.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu jako wolny słuchacz, to poinformuj o tym lektora prowadzącego akurat zajęcia w "Siłowni" wchodząc do pokoju.

 

W każdej chwili w trakcie spotkania możesz dołączyć do aktywnej dyskusji. Zmieniając tym samym status z wolnego słuchacza na uczestnika.

Czy mogę uczestniczyć w "Siłowni" Angielskiego jako wolny słuchacz?

 

NIE MA LIMITÓW. Mając nasz karnet możesz spędzać u nas do 6h dziennie! To 120 h miesięcznie dostępu do angielskiego na najwyższym  poziomie.  W przeliczeniu na godzinę wychodzą dosłownie mikroskopijne kwoty.

 
 

Czy są jakiekolwiek limity czasowe tego, ile mogę spędzić w "Siłowni" Angielskiego?

 

W jedym momencie może być w pokoju maksymalnie 9 osób.

Jaka jest maksymalna pojemność "Siłowni" Angielskiego?

 

W jedym momencie może być w pokoju maksymalnie 9 osób. Wtedy poprosimy Ciebie o chwilę cierpliwości aż zwolni się przynajmniej jedno miejsce. A jak dojdziemy do takiej frekwencji, w której często będzie zdarzać się taka sytuacja, to otworzymy drugi pokój z kolejnym lektorem, tuż obok :)

 

A co jeśli będę osobą nr 10?

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Poniżej znajdziesz więcej odpowiedzi.

Chcesz skorzystać z naszej "Kliniki" Angielskiego i zostać angielskim okazem zdrowia? Zostaw nam swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą!

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

„WYZDROWIEJ Z NAMI”

Jesteś z Warszawy i okolic? Okaleczyłeś swój angielski
w różnych miejscach i nadal żadne porady językowe nie przyniosły Ci rezultatów? Z naszymi doktorami językowymi jest to już możliwe. Przełam bariery mówienia po angielsku o porze dogodnej dla Ciebie między 15:00, a 19:30 bez limitu czasowego.

UMÓWMY SIĘ

LOREM

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

© Copyright 2019 by Chatschool

Polityka Prywatności

Blog