© Copyright 2022 by Chatschool

Facebook - Chatschool
Instagram - Chatschool

UMÓWMY SIĘ

Metoda

Co według nas jest problemem w nauce języka angielskiego?

Chatschool lekiem na Twoje swobodne komunikowanie się.

Kiedy zaczynamy mówić po angielsku?

Czytaj więcej...

Każdy etap trwa 52 jednostki komunikacyjne po 60 minut. Praca własna oraz aktywne uczestnictwo w zajęciach pozwalają przejście na wyższy poziom płynności w komunikacji. A Ty na jakim jesteś poziomie? Spróbuj przetłumaczyć poniższe zdania na język polski samodzielnie.

Cześć! Mam na imię Magda.

Jestem z Polski.
A Ty?

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem z Polski. A Ty?

A1

Lubię podróżować i pływać.
Jakie jest Twoje hobby?

A2

Byłem wczoraj na koncercie z rodziną. To było fantastyczne doświadczenie!

B1

Uważam, że social media mają plusy i minusy. Zacznijmy od pozytywów...

B2

Słyszałeś?! Premier USA chce podnieść 
podatki dla technologicznych gigantów.

C1

Rodzaje kursów w Chatschool

Zamknij

Płynna komunikacja w każdej sytuacji

Rozpocznij swoją przygodę z językiem w Chatschool - szkole angielskiego dla dorosłych w Warszawie. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, nauczyć się płynnie mówić i biegle władać językiem angielskim to Chatschool jest dla Ciebie! Naszym celem jest, abyś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

 

“Zacznij mówić”

To nasza dewiza. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym aspektem, ale to nie
o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności –  szczególnie podczas nauki nowego języka.  

 

Werbalizm

Z obserwacji sposobu uczenia się małych dzieci wynika, że zasady gramatyczne są czymś, co mali użytkownicy przyswajają mimowolnie. Najważniejsze jest słowo mówione i werbalne wyrażanie różnych treści. Zgadzasz się
z takim podejściem? W takim razie zapraszamy na pierwszą, bezpłatną lekcję próbną. 

 

Indywidualne podejście naszym priorytetem

Chatschool to szkoła z indywidualnym podejściem, dlatego Ty sam decydujesz jaki moduł zajęć interesuje Cię najbardziej: General, Business lub Travel English. Dodatkowo sam określasz częstotliwość spotkań - 1, 2, a może
3 razy w tygodniu ? Wybór zależy od Ciebie! Ponadto na zajęcia możesz uczęszczać indywidualnie (1:1), w parze lub w grupie maksymalnie 4-osobowej. Jeśli masz problem z określeniem swojego poziomu, to nasz lektor będzie w stanie Ci pomóc i zweryfikować na jakim etapie nauki jesteś. W tym celu wystarczy umówić się na bezpłatną lekcję próbną. Na spotkanie umówić się można na 3 sposoby: 1) wypełniając formularz na naszej stronie głównej 2) mailowo, wysyłając zapytanie na kontakt@chatschool.pl 3) telefonicznie, dzwoniąc pod numer 575 869 998.W trakcie trwania kursu lektor będzie na bieżąco monitorować i raportować Twój progres, wspierając Cię na każdym etapie nauki.

 

Klucz to wiara w siebie

Kilkanaście tygodni intensywnego kursu może przynieść znaczące rezultaty. Jednakże kluczem do sukcesu jest wiara w swoje możliwości. Nasi lektorzy starają się wspierać swoich kursantów i pomagają budować językową pewność siebie. Niezależnie od tego w jakim wieku jesteś, chcemy Ci pomóc przełamać bariery językowe, aby uzyskać płynność komunikacji. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w wielu sferach! Zarówno w pracy zawodowej, podczas zagranicznych podróży, czy w życiu codziennym. Dlatego warto dbać o swój rozwój
i edukację!

 

Zajęcia z angielskiego w Warszawie

Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Warszawie to cykl spotkań indywidualnych (1:1) w parach lub
w małych grupach (3/4-osobowych), podczas których pomożemy Ci przełamać bariery i doszlifujemy Twój angielski. Nie wiesz, jak zwięźle wypowiedzieć się na pewne tematy, masz problem z czasami, a może po prostu wstydzisz się mówić w obcym języku? Niezależnie od problemu w Chatschool pomożemy Ci uporać się
z językowymi bolączkami.

 

Egzaminy, egzaminy...

Wielkimi krokami zbliża się egzamin językowy ? W Chatschool pomożemy Ci w przygotowaniach do egzaminów językowych, maturalnych czy na studiach. Bez stresu, z cierpliwym podejściem i z merytoryczną wiedzą.
Z doświadczonym lektorem masz szansę osiągnąć wyższe wyniki niż w przypadku pracy "na własną rękę".

 

 Zajęcia stacjonarne, a może online?

Szkoła języka angielskiego w Warszawie daje Ci wiele możliwości do rozwoju. Nasz siedziba znajduje się w stolicy, a dokładnie w dzielnicy Wawer. Jednakże jeśli jesteś spoza Warszawy to zapraszamy na zajęcia w formie online, z każdego miejsca w Polsce ! Właściwe nastawienie kursanta, umiejętność przekazywania wiedzy przez lektorów oraz żywe dyskusje na różne tematy to recepta na szybkie osiągnięcie sukcesu. Daj sobie szansę i umów się na bezpłatną lekcję próbną, podczas której ocenimy Twój poziom językowy i zaproponujemy indywidualnie opracowany plan nauki.

ZAPRASZAMY DO CHATSCHOOL!

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na mówienie. Wychodzimy z założenia, że nie nauczysz się języka angielskiego jedynie rozwiązując zadania z podręcznika, tak jak jazdy samochodem, poznając tylko przepisy drogowe. Osobiście nas dotknął problem "metodologii" nauczania angielskiego w Polsce. Chcemy to zmienić!

Uważamy, że w polskim systemie edukacji języków obcych poświęca się za mało uwagi nauce swobodnego mówienia. Pamiętasz zbiór zagadnień gramatycznych do nauczenia? A może czytanki m.in. o Benie i jego złamanej nodze na obozie harcerskim? Czy te rzeczy otworzyły Ciebie na płynne używanie języka obcego? Czy jesteś zdania, że większość reguł gramatycznych jest mało przydatna? Masz blokadę przed mówieniem i chcesz się jej pozbyć? Może spodoba Ci się nasza metoda nauki angielskiego.  

Osoby zaczynające swoją przygodę z angielskim u nas, już na swoich pierwszych zajęciach starają się mówić. Nie zwlekamy z tym, aż osoba pozna gramatykę na poziomie średnio-zaawansowanym i dojdzie do odpowiedniego zasobu leksykalnego.

Konwersacje. Nie każdy musi znać angielski perfekcyjnie. Potrzebujesz utrzymać swój aktualny poziom płynności i szukasz sparing partnera? Pomożemy Ci :)

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool