UMÓWMY SIĘ

METODA

Co według nas jest problemem w nauce języka angielskiego?

Uważamy, że w polskim systemie edukacji języków obcych poświęca się za mało uwagi nauce swobodnego mówienia. Pamiętasz zbiór zagadnień gramatycznych do nauczenia? A może czytanki m.in. o Benie i jego złamanej nodze na obozie harcerskim? Czy te rzeczy otworzyły Ciebie na płynne używanie języka obcego? Czy jesteś zdania, że większość reguł gramatycznych jest mało przydatna? Masz blokadę przed mówieniem i chcesz się jej pozbyć? Może spodoba Ci się nasza metoda nauki angielskiego.  

Chatschool lekiem na Twoje swobodne komunikowanie się.

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na mówienie. Wychodzimy z założenia, że nie nauczysz się języka angielskiego jedynie rozwiązując zadania z podręcznika, tak jak jazdy samochodem, poznając tylko przepisy drogowe. Osobiście nas dotknął problem "metodologii" nauczania angielskiego w Polsce. Chcemy to zmienić!

Kiedy zaczynamy mówić po angielsku?

Osoby zaczynające swoją przygodę z angielskim u nas, już na swoich pierwszych zajęciach starają się mówić. Nie zwlekamy z tym, aż osoba pozna gramatykę na poziomie średnio-zaawansowanym i dojdzie do odpowiedniego zasobu leksykalnego.

Czytaj więcej...

Każdy etap trwa 52 jednostki komunikacyjne po 60 minut. Praca własna oraz aktywne uczestnictwo w zajęciach pozwalają przejście na wyższy poziom płynności w komunikacji. A Ty na jakim jesteś poziomie? Spróbuj przetłumaczyć poniższe zdania na język polski samodzielnie.
Konwersacje. Nie każdy musi znać angielski perfekcyjnie. Potrzebujesz utrzymać swój aktualny poziom płynności i szukasz sparing partnera? Pomożemy Ci :)

Cześć! Mam na imię Magda.

Jestem z Polski.
A Ty?

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem z Polski. A Ty?

A1

Lubię podróżować i pływać.
Jakie jest Twoje hobby?

A2

Byłem wczoraj na koncercie z rodziną. To było fantastyczne doświadczenie!

B1

Uważam, że social media mają plusy i minusy. Zacznijmy od pozytywów...

B2

Słyszałeś?! Premier USA chce podnieść 
podatki dla technologicznych gigantów.

C1

Rodzaje kursów w Chatschool

Zamknij

Płynna komunikacja w każdej sytuacji

Rozpocznij swoją przygodę z językiem w Chatschool - szkole angielskiego dla dorosłych w Warszawie. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, nauczyć się płynnie mówić i biegle władać językiem angielskim to Chatschool jest dla Ciebie! Naszym celem jest, abyś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

 

“Zacznij mówić”

To nasza dewiza. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym aspektem, ale to nie
o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności –  szczególnie podczas nauki nowego języka.  

 

Werbalizm

Z obserwacji sposobu uczenia się małych dzieci wynika, że zasady gramatyczne są czymś, co mali użytkownicy przyswajają mimowolnie. Najważniejsze jest słowo mówione i werbalne wyrażanie różnych treści. Zgadzasz się
z takim podejściem? W takim razie zapraszamy na pierwszą, bezpłatną lekcję próbną. 

 

Indywidualne podejście naszym priorytetem

Chatschool to szkoła z indywidualnym podejściem, dlatego Ty sam decydujesz jaki moduł zajęć interesuje Cię najbardziej: General, Business lub Travel English. Dodatkowo sam określasz częstotliwość spotkań - 1, 2, a może
3 razy w tygodniu ? Wybór zależy od Ciebie! Ponadto na zajęcia możesz uczęszczać indywidualnie (1:1), w parze lub w grupie maksymalnie 4-osobowej. Jeśli masz problem z określeniem swojego poziomu, to nasz lektor będzie w stanie Ci pomóc i zweryfikować na jakim etapie nauki jesteś. W tym celu wystarczy umówić się na bezpłatną lekcję próbną. Na spotkanie umówić się można na 3 sposoby: 1) wypełniając formularz na naszej stronie głównej 2) mailowo, wysyłając zapytanie na kontakt@chatschool.pl 3) telefonicznie, dzwoniąc pod numer 575 869 998.W trakcie trwania kursu lektor będzie na bieżąco monitorować i raportować Twój progres, wspierając Cię na każdym etapie nauki.

 

Klucz to wiara w siebie

Kilkanaście tygodni intensywnego kursu może przynieść znaczące rezultaty. Jednakże kluczem do sukcesu jest wiara w swoje możliwości. Nasi lektorzy starają się wspierać swoich kursantów i pomagają budować językową pewność siebie. Niezależnie od tego w jakim wieku jesteś, chcemy Ci pomóc przełamać bariery językowe, aby uzyskać płynność komunikacji. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w wielu sferach! Zarówno w pracy zawodowej, podczas zagranicznych podróży, czy w życiu codziennym. Dlatego warto dbać o swój rozwój
i edukację!

 

Zajęcia z angielskiego w Warszawie

Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Warszawie to cykl spotkań indywidualnych (1:1) w parach lub
w małych grupach (3/4-osobowych), podczas których pomożemy Ci przełamać bariery i doszlifujemy Twój angielski. Nie wiesz, jak zwięźle wypowiedzieć się na pewne tematy, masz problem z czasami, a może po prostu wstydzisz się mówić w obcym języku? Niezależnie od problemu w Chatschool pomożemy Ci uporać się
z językowymi bolączkami.

 

Egzaminy, egzaminy...

Wielkimi krokami zbliża się egzamin językowy ? W Chatschool pomożemy Ci w przygotowaniach do egzaminów językowych, maturalnych czy na studiach. Bez stresu, z cierpliwym podejściem i z merytoryczną wiedzą.
Z doświadczonym lektorem masz szansę osiągnąć wyższe wyniki niż w przypadku pracy "na własną rękę".

 

 Zajęcia stacjonarne, a może online?

Szkoła języka angielskiego w Warszawie daje Ci wiele możliwości do rozwoju. Nasz siedziba znajduje się w stolicy, a dokładnie w dzielnicy Wawer. Jednakże jeśli jesteś spoza Warszawy to zapraszamy na zajęcia w formie online, z każdego miejsca w Polsce ! Właściwe nastawienie kursanta, umiejętność przekazywania wiedzy przez lektorów oraz żywe dyskusje na różne tematy to recepta na szybkie osiągnięcie sukcesu. Daj sobie szansę i umów się na bezpłatną lekcję próbną, podczas której ocenimy Twój poziom językowy i zaproponujemy indywidualnie opracowany plan nauki.

ZAPRASZAMY DO CHATSCHOOL!

Polityka prywatności

Regulamin

© Copyright 2020 by Chatschool

Angielski:

Blog

Praca/Job