Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Angielski dla firm online

Przetestuj platformę bezpłatnie!

Wesprzyj rozwój pracowników oferując im kurs angielskiego online dla firm, który pomoże przełamać barierę w mówieniu i poprawi płynność językową.

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na podany adres e-mail oraz telefon. Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Białe tło
Białe tło
Angielski dla firm online to forma nauki języka angielskiego, która odbywa się za pośrednictwem internetu.
Paski - Angielski dla firm online Chatschool
Angielski dla firm online Chatschool Główną zaletą angielskiego online jest jego elastyczność.
Język angielski dla firm online może być prowadzony w formie indywidualnej lub w grupach.
W naszej szkole stawiamy na konwersacje - Angielski dla firm online.

Język angielski dla firm online

Stawiamy na konwersacje

Atutem Chatschool jest to, że stawiamy na konwersacje. W wielu miejscach wciąż panuje przekonanie, że aby mówić poprawnie w języku angielskim należy skupić się na zagadnieniach gramatycznych. Oczywiście są one niezwykle ważne, ale to nie gramatyka angielskiego sprawia, że występuje nam pot na czole, kiedy musimy rozpocząć rozmowę w języku obcym. Wielu pracowników w międzynarodowych korporacjach ma barierę, gdy musi podjąć klientów zagranicznych. 

 

W myśl naszej zasady 80/20 kursy językowe w Chatschool zbudowane są tak, aby uczeń nabrał pewność siebie w swobodnej komunikacji i mógł przełamać strach przed rozmową w języku angielskim. W związku z tym podczas lekcji, kursant podejmuje konwersację 80% czasu, natomiast nasza kadra lektorska wspomaga rozwój i proces mówienia przez 20% lekcji. Dzięki temu rozwiązaniu pierwszy kamień milowy jest za nami!

Znajomość języka angielskiego jest często podstawowym wymogiem w międzynarodowym środowisku biznesowym. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla firm online, dzięki którym Wasi pracownicy z większą swobodą będą mogli posługiwać językiem angielskim bez barier, a także będą dysponować obszernym zasobem nowego słownictwa wymaganym w obszarze Business English

 

Dzięki temu będziecie mogli z pełnym przekonaniem podjąć rozmowę na dowolny temat, na każdym poziomie zaawansowania, a także zdobędziecie odpowiednie umiejętności językowe potrzebne do podjęcia współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

Główne atuty Chatschool

Angielski dla firm online z jednym lub wieloma lektorami
Zarezerwuj lektora języka angielskiego - Angielski dla firm online w Chatschool oferuje elastyczny grafik zajęć 06:00-24:00

Dedykowany opiekun

Chcemy, abyście na każdym etapie współpracy z Chatschool mieli poczucie, że jesteśmy tu dla Was. Często czujemy głęboką frustrację, gdy usługa, którą wykupiliśmy szwankuje, a pomoc nie nadciąga.

Mamy na to rozwiązanie W Chatschool zarówno pracownicy jak i HR managerowie mają przydzielonego dedykowanego opiekuna oraz metodyka, którzy czuwają i spieszą z pomocą w razie jakichkolwiek problemów!

Ankiety

Zależy nam na Waszym zadowoleniu, a jednocześnie stale ulepszamy nasze usługi, aby były dopasowane do Waszych oczekiwań. 

Dlatego regularnie wysyłamy naszym kursantom między innymi ankiety NPS aby być na bieżąco z Waszymi potrzebami.

Cykliczne rozmowy

Abyście mieli poczucie, że czuwamy nad rozwojem Waszych pracowników umawiamy się na cykliczne rozmowy z HR managerami. 

Sprawdzamy bieżący postęp Waszych pracowników, słuchamy Waszych sugestii i badamy, jeśli założone na początku współpracy cele są realizowane

Kultura feedbacku - w Chatschool (angielski dla firm online)
Atutem Chatschool - angielski dla firm online jest dostęp do zweryfikowanych polskich lektorów i native speakerów.
Angielski dla firm online to wygodna i skuteczna forma nauki języka angielskiego dla twoich pracowników
Angielski dla firm online to wygodna i skuteczna forma nauki języka angielskiego

Jak wygląda przebieg kursu języka angielskiego?

Sprawdzamy postęp i rozwój umiejętności języka angielskiego wśród naszych kursantów. Czasem podczas nauki angielskiego następuje duży progres językowy. Dlatego nasz metodyk ponownie spotyka się z kursantami w celu zbadania postępu i, w razie potrzeby, dostosowania trybu nauki do nowych potrzeb. 

 

Wasza satysfakcja jest dla nas niezwykle ważna, dlatego dbamy, aby kurs języka angielskiego, a także tematyka zajęć odpowiadały potrzebom Waszych pracowników nie tylko na początku naszej drogi, ale również na przełomie całego procesu.

Język angielski dla firm online na platformie Chatschool
Jak wygląda przebieg kurs w Chatschool - angielski dla firm online

To Wy wybieracie, jeśli zajęcia odbędą się w małych grupach, indywidualnie bądź hybrydowo. Jeśli część pracowników chce odbyć zajęcia indywidualnie, a część w grupie - jest taka możliwość. Nasze kursy językowe dostosowane są to Waszych potrzeb. 

 

Z doświadczenia wiemy, że grupy zajęciowe nie powinny być zbyt liczne, aby kursanci wynieśli z nauki języka angielskiego jak najwięcej, dlatego nasze grupy są kameralne (4-osobowe). 

 

Posiadamy w ofercie ‘angielski dla firm’ opcję 1:1 dla tych klientów, którzy czują dyskomfort w ćwiczeniu języka obcego w grupie. Wszystko dla zadowolonych klientów!

3

2

1

Indywidualne podejście jest dla nas bardzo ważne. Dlatego przed rozpoczęciem zajęć umawiamy kursantów na spotkanie z naszym wykwalifikowanym metodykiem, który ocenia znajomość angielskiego przyszłego ucznia. 

 

Metodyk zadaje pytania w zakresie nauki języka angielskiego w kontekście zawodowym, pyta o cele rozwojowe, cele językowe oraz sprawdza, jaka tematyka zajęć zostałaby podjęta. 

 

Cały proces odbywa się przed rozpoczęciem kursu, aby ustalić jego przebieg, zbadać posiadane umiejętności zakresu języka angielskiego uczestników i pokierować przyszłych kursantów.

Język angielski dla firm online na platformie Chatschool

W Chatschool mamy dwie możliwości prowadzenia zajęć angielskiego dla firm. Już na etapie rozmowy wstępnej pytamy, jeśli preferujecie zajęcia grupowe czy indywidualne dla Swoich pracowników. Jak to wygląda w praktyce?

→ Zajęcia 1:1 - komfort i profesjonalizm

 

  • Po wypełnieniu testu pracownik ma przypisanego jednego lektora, którego sam wybiera w panelu swojego profilu.

 

  • Opcja zmiany lektora. W trakcie trwania kursu to Ty decydujesz, jeśli chcesz doskonalić się pod skrzydłami jednego, stałego lektora lub zmieniać nauczyciela po odbytych zajęciach. Stawiamy na elastyczność i chcemy, abyś miał poczucie wyboru!

 

  • W kalendarzu lektora to pracownik wybiera termin oraz godzinę zajęć.

 

  • Możliwość odwołania zajęć do 24h przed ich odbyciem bez utraty żetonów.

Zdarza się, że część pracowników w danej firmie chce zajęcia 1:1, a część chce się spotykać w grupie. Możemy Wam zaoferować zajęcia angielskiego dla firm hybrydowo

 

Co to znaczy? Oznacza to możliwość stworzenia przestrzeni zarówno dla grup jak i zajęć indywidualnych w zależności od Waszych potrzeb i preferencji.

→ Zajęcia grupowe - kameralnie i przyjemnie

 

  • Pracownicy mają przydzielonego jednego stałego lektora dopasowanego do ich umiejętności językowych.

 

  • Elastyczność w zmianie grup. Jeśli pracownik czuje, że poziom jest zbyt niski/wysoki ma możliwość przejścia do preferowanej grupy, jeśli tylko jest w niej miejsce. Gdyby nie było miejsc, możemy stworzyć dla Was grupę odpowiadającą Waszym potrzebom.

 

  • Grupy są kameralne, 4-osobowe. Dbamy o Wasz komfort i przyjemną atmosferę sprzyjającą nauce języka angielskiego.

 

  • Nasi lektorzy mają doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych. Dzięki materiałom na platformie Chatschool oraz pomysłowości lektorów potrafią sprawić, aby kursanci przełamywali bariery językowe

Indywidualnie czy kameralnie?

Chatschool to angielski dla firm online
Chatschool to angielski dla firm online
Angielski dla firm online to nowoczesna forma nauki języka angielskiego, która jest dostępna dla przedsiębiorstw i pracowników na całym świecie.

Korzyści pracodawcy

Korzyści pracownika

Szeroki wachlarz terminów

Szkolenia językowe online w Chatschool odbywają się o dowolnej porze, między 07:00 a 22:00. To Ty wybierasz, jeśli kursy angielskiego mają się odbyć przed czy po lunchu. 

Stawiamy na profesjonalizm

Nauczyciele to starannie wyselekcjonowani native speakerzy oraz polscy lektorzy. 

 

Jeśli pracujesz w środowisku, w którym masz kontakt z klientami krajów anglojęzycznych z całego świata możesz wybrać sobie native speakera według własnej preferencji. 

 

Możesz też wybrać polskiego lektora, jeśli chcesz podejmować trudne zagadnienia i czujesz, że dzięki temu zajęcia będą bardziej owocne.

Wysoka responsywność

Pracownicy mają dostęp do ocen dotyczących postępu, które są systematycznie sporządzane przez ich trenera językowego. Każda lekcja jest oceniona niemalże od razu po jej zakończeniu. Dzięki temu od razu dostajesz feedback od swojego językowego mentora.

Dostosowani do Waszych potrzeb

Prowadzimy kursy indywidualne oraz grupowe (maksymalnie 4 osoby w grupie). Jeśli czujesz większy komfort w konwersacjach grupowych albo wręcz przeciwnie, obie opcje są dla Was dostępne.

Pokonywanie barier

Podejmowanie zwykłej konwersacji w języku obcym bywa stresujące, a co dopiero rozmowy biznesowej. Dlatego chcemy przede wszystkim przełamać barierę językową i poprawić płynność wypowiedzi u Twoich pracowników. Naszym głównym celem jest przełamanie strachu przed mówieniem, z którym pracownicy każdej branży często się mierzą. 

 

Szkolenia językowe dla firm skonstruowane są 80/20, a każda lekcja ma podnieść pewność siebie w mówieniu. 

Materiały Chatschool

Dysponujemy własną bazą materiałów i ćwiczeń online. Nasze szkolenia językowe zostały stworzone na potrzeby konwersacji, które chcesz podejmować w branży, w której się poruszasz oraz w celu zwiększenia zasobów słownictwa języka angielskiego. Posiadamy wyspecjalizowanych lektorów w tematyce zarówno General English, jak i Business English.

Brak dodatkowych współprac

Angielski dla firm online jest prowadzony w naszej szkole na każdym poziomie zaawansowania. Nasze szkolenia językowe oraz materiały są przygotowane zarówno dla osób na poziomie początkującym, jak również na zaawansowanym. 

 

Nie musisz się martwić, że poziom kompetencji językowych u części Twoich pracowników jest niezwykle wysoki, a u innych nieco niższy. Nasze kursy językowe zbudowane są tak, aby każdy po wypełnieniu testu poziomującego rozwijał się zgodnie ze swoimi potrzebami.

Płynny start

Po podpisaniu umowy, rozpoczynamy procedurę wdrażania Twoich pracowników. Angielski dla firm online pozwala zdalnie wprowadzić pracowników w rytm nauki języka angielskiego. 

 

Nasza platforma jest bardzo intuicyjna, więc poruszanie się po niej nie sprawi problemów nawet tym, którzy do tej pory do tej pory nabywali umiejętności angielskiego dla firm w trybie stacjonarnym.

Lokalizacja nas nie ogranicza

Koordynujemy kursy języka angielskiego na terenie całego kraju w trybie online wszystkich Twoich pracowników bez względu na ich lokalizację oddziały lub siedziby. 

 

Wiemy, że elastyczne podejście jest kluczowe przy wyborze platformy e-learningowej. Dlatego nasze szkolenia językowe dla firm zbudowane są tak, aby niezależnie od tego, gdzie jesteście i ile macie oddziałów, mogli zebrać się na jednej platformie w wybranym przez Was czasie.

Raporty

Język angielski dla firm skonstruowany jest tak, aby lektorzy mogli sporządzić oceny dotyczące postępów Twoich pracowników. 

 

Masz do nich nieograniczony dostęp z poziomu naszej platformy e-learningowej i wiesz, jaki jest rozwój Twoich pracowników, ich frekwencja, kiedy odbywają się lekcje, jaki był efekt zajęć języka angielskiego i nad czym warto jeszcze popracować.

Wykwalifikowana kadra

Pracodawca posiada wykwalifikowaną kadrę, która po odbytym kursie języka angielskiego posługuje się nim bez barier. 

 

Wraz ze zdobyciem przez kursantów umiejętności językowych, pracownik jest w stanie wysyłać maile do różnych krajów, posługiwać się Business English w branży docelowej i nawiązywać nowe, lukratywne współprace z firmami na całym świecie.

Co zyskacie rozpoczęciem kursu?

Angielski dla firm online oferuje szereg zalet w porównaniu do tradycyjnych kursów językowych. Przede wszystkim, umożliwia on pracownikom dostęp do wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego z całego świata.
Kursy języka angielskiego online dla firm są również bardziej opłacalne niż tradycyjne kursy.
Angielski dla firm online oferuje także bogatą gamę materiałów do nauki.

Na tym etapie pracownicy, którzy wybrali grupowe zajęcia z języka angielskiego zostają przypisani do kameralnych, 4-osobowych grup, a kursanci 1:1 rozpoczynają kurs angielski dla firm z wybranym przez siebie lektorem. 

 

Każdemu uczniowi zostają przypisane specjalne żetony, dzięki którym wie, ile zajęć mu przysługuje. Kursant ma również dostęp do wielu materiałów, ćwiczeń, a także chatu z lektorem, aby z każdego miejsca i w dowolnym momencie być z nami w kontakcie.

Angielski dla firm online - szkoła językowa Chatschool

Przed rozpoczęciem nauki języka angielskiego, kursant wypełnia test poziomujący. Jest to test wyboru, dzięki któremu możemy ocenić, jaki jest poziom ogólny zanim rozpoczniemy zajęcia. Przyszły uczeń może przetestować swoje umiejętności, a następnie przeanalizować popełnione błędy

 

Po przejściu testu jesteśmy w stanie dostosować kursy angielskiego, nowe materiały, tematy lekcji czy nowe słownictwo do indywidualnych potrzeb kursantów. Dzięki temu nauka angielskiego przebiega płynnie i bezstresowo, a zajęcia są zorganizowane tak, aby Wasz pracownik nabrał większą swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim w dowolnym miejscu!

→ Każdy na testach czasem ‘strzela’ i szczęśliwie wyszło, że trafiliśmy. Jeśli czujesz, że rozwiązywanie testów nigdy nie było Twoją mocną stroną i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić, jak poradzisz sobie w rozmowie możemy zaoferować pracownikom audyt z metodykiem. 

 

Jest to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą raz jeszcze sprawdzić swoje praktyczne umiejętności zarówno z wiedzy ogólnej jak i Business English.

Kolejną zaletą angielskiego dla firm online jest elastyczność czasowa.
Angielski dla firm online - szkoła językowa Chatschool
Angielski dla firm online - szkoła językowa Chatschool

Jak przebiega wdrożenie?

→ Zakładkę z wiadomościami, w której odnajdziesz wszystkie rozpoczęte chaty. Wszelkie uwagi lub prośby zgłaszasz właśnie tam.

Dostęp do naszej platformy mają zarówno kursanci jak i manager firmy. Każdy pracownik Waszej firmy posiada indywidualne konto, którego obsługa jest niezwykle intuicyjna. Co znajdziesz na naszej platformie?

→ Przejrzysty panel na górze strony ze wszystkimi zakładkami w jednym miejscu. Wszystkie niezbędne narzędzia masz w zasięgu kliknięcia myszką.

Angielski dla firm online - platforma Chatschool

→ Historię zarezerwowanych lekcji, a także rejestr lekcji zrealizowanych. Jest to Twój e-dzienniczek, w którym możesz wrócić do danej lekcji i sprawdzić feedback, albo przypomnieć sobie nad czym powinieneś/powinnaś się teraz skupić, aby osiągnąć lepsze efekty.

Angielski dla firm online - platforma Chatschool

→ Prezentację video każdego lektora Chatschool. Dzięki krótkim nagraniom możesz zapoznać się z sylwetką wszystkich nauczycieli w naszej szkole online. Każdy z nich przestawia się, abyś mógł się zorientować czy jego kompetencje odpowiadają Twoim potrzebom.

 

Jeśli nie wystarczy Ci krótkie video możesz kliknąć ikonę pod profilem każdego z nich, aby mieć dostęp do szczegółowych informacji na temat wybranego lektora. Dowiesz się między innymi, które tematy Business English oraz General English są ich mocną stroną.

 

Gdy już uznasz, że dany lektor sprosta Twoim oczekiwaniom, klikasz w kalendarz i umawiasz termin lekcji.

→ Panel z postępami, nadchodzącymi płatnościami czy informacjami o sobie. Możesz też zsynchronizować swój kalendarz Google, aby ustawić w telefonie przypomnienie o nadchodzących zajęciach.

→ Dostęp do materiałów i ćwiczeń pozalekcyjnych. Niektórzy chcą rozwinąć swoje umiejętności również poza obszarem Business English. Właśnie dla Was stworzyliśmy dostęp do materiałów i ćwiczeń, które obejmują tematy z General English.

Angielski dla firm online - platforma Chatschool

Co znajduje się na platformie?

Ważną zaletą angielskiego dla firm online jest także możliwość monitorowania postępów pracowników.
Angielski dla firm online w Chatschool

Umów spotkanie w Chatschool

Angielski dla firm online w Chatschool

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej platformy e-learningowej to długi i skomplikowany proces. Aby móc sprostać Waszym potrzebom staramy się stale wzbogacać naszą ofertę o te potrzeby, które są istotne dla rozwoju Waszych pracowników.

 

Zdarza się, że firmy mają już doświadczenie z innymi platformami e-learningowymi lub wysyłali swoich pracowników na zajęcia stacjonarne. Przy pomocy różnych narzędzi regularnie zbieramy feedback od naszych klientów i dopasowujemy programy kursów tak, aby założone przed kursem cele zostały zrealizowane, a nauka angielskiego przebiegała w przyjaznej atmosferze.

 

Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest interesująca chcielibyśmy Cię zaprosić na konsultację z naszym specjalistą. Z przyjemnością oprowadzimy Cię po naszej platformie, wysłuchamy i ustalimy cele, i przedstawimy naszą ofertę. Wybierz dogodny termin i spotkajmy się w Chatschool.

Badanie i ustalenie celu

Platforma edukacyjna Chatschool - angielski dla firm online oferuje narzędzia, które umożliwiają zarządzanie i śledzenie postępów, co daje pracodawcom wgląd w wyniki nauki swoich pracowników.

Stacjonarnie czy online? Która metoda jest bardziej skuteczna?

Obie formy nauki mają swoich silnych zwolenników. Jedni zdecydowanie lepiej odnajdą się w sesjach ‘face-to-face’, a drudzy lubią wygodę i stawiają na oszczędność czasu.

 

My również cenimy Wasz czas. Dlatego Chatschool działa w 100% online. Wiemy, że pracownikom zarówno dużych jak i mniejszych firm ciężko znaleźć czas na doskonalenie umiejętności językowych, a co dopiero dojazdy na zajęcia. Dlatego na podstawie obserwacji efektów firm, z którymi dotychczas współpracowaliśmy widzimy, że metoda nauki języka online jest niezwykle skuteczna. 

 

Okres pandemii był bez wątpienia niezwykle trudnym czasem we wszystkich możliwych sektorach. Jednak ten trudny czas pokazał nam, że nowa rzeczywistość otwiera szereg alternatywnych rozwiązań. Wierzymy, że korzystanie z zajęć w formie online może być równie efektywne, jak klasyczne zajęcia stacjonarne. 

Czy mam wgląd w proces rozwoju moich pracowników?

Wiemy, że najlepszym sposobem na sprawdzenie, jeśli inwestycja w naukę języka miała sens jest regularne badanie rozwoju Waszych pracowników. 

 

Z myślą o tym stworzyliśmy dla Ciebie dostęp do własnego panelu, z którego możesz podejrzeć, na jakim etapie są Wasi pracownicy, czy robią postęp i jaka jest frekwencja na zajęciach.

 

Co więcej masz nie tylko dostęp do panelu, ale w nim znajdziesz szczegółowe   raporty na temat postępu Swoich pracowników. Każdy jest starannie przygotowany przez naszych lektorów, abyś był na bieżąco.

Nasze kursy zostały stworzone tak, aby były dopasowane do Waszych potrzeb i realizowały założone cele. Żeby to osiągnąć najpierw badamy, słuchamy i zwracamy się do Was ze sporządzonym feedbackiem, w celu nakreślenia drogi dalszego postępowania.

 

Następnie Wasi pracownicy przechodzą test i zostają przydzieleni dedykowanym grupom dostosowanym do ich aktualnej wiedzy. Tu rozpoczyna się najważniejszy proces, jakim jest dążenie do założonego celu. 

 

Nasi lektorzy dopasowują program szkoleniowy tak, aby pieniądze zainwestowane w szkolenie zwróciły się w postaci wykwalifikowanej kadry, która nie ma bariery w używaniu języka angielskiego w obszarze Business English.

Czy inwestowanie w kurs angielskiego dla firm się opłaca?

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kursu angielski dla firm online w Chatschool

Opinie klientów

Przy pomocy działu administracji współpraca przebiega bardzo sprawnie.  Największa ilość gwiazdek za szybkość kontaktu i profesjonalizm. Angielski dla firm online to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu. Dużym plusem jest to,  że każdy  z pracowników w Chatschool może mieć lekcje indywidualne dostosowane do jego wiedzy i potrzeb, a lektor poświęca cały swój czas jednej osobie. Każdy indywidualnie może wybrać dla siebie odpowiedni termin i godzinę.

 

Małgorzata Rosół 
Kierownik Działu HR

angielski dla firmy online Scholz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :) Głównie chodzi o jakość lekcji i przygotowanie lektorów do zajęć.

Ze strony uczestników kurs angielskiego online dla firm dodatkowo elastyczność, jeśli chodzi o godziny i dni zajęć :) Z tego, co widzę, to tylko w pojedynczych przypadkach uczestnicy odwołują lub nie docierają na zajęcia,  co z pewnością jest na plus i świadczy o tym, że pracownicy TYLKO chcą się z Wami uczyć ;)

Małgorzata Paduch 
HR Business Partner

angielski dla firmy online Tylko

Murów, dn. 26.04.2024r.

 

REFERENCJE

 

Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z firmą Chatschool w kwietniu 2020 r.

 

Szkoła językowa została nam polecona przez jednego z naszych pracowników i od tamtego momentu stale nam towarzyszy w doskonaleniu języka angielskiego. Obecnie swoje umiejętności językowe szlifuje za pośrednictwem platformy szkoleniowej 38 pracowników naszej firmy.

 

Od samego początku współpracy możemy liczyć na pełne wsparcie, profesjonalizm oraz zaangażowanie zespołu Chatschool. Różnorodność wyboru lektorów oraz elastyczność harmonogramów sprawia, że każdy z uczestników dostosowuje je do swoich potrzeb również pod względem poziomu znajomości języka.

 

Szczerze polecam korzystanie z usług szkoły Chatschool. Wysoki poziom nauczania, Jakość świadczonych usług, a do tego przyjazna atmosfera wspierają rozwój i motywują do dalszej nauki w międzynarodowym środowisku.

Serdecznie pozdrawiam

 

Małgorzata Dadura

Talent Acquisition Partner

Warszawa, dn. 29.04.2024

 

LIST REFERENCYJNY

 

Informujemy że od kilku lat współpracujemy z firmą Gangla s.p z oo w zakresie prowadzenia zajęć on line z języka angielskiego dla naszych pracowników.

 

Możemy polecić w/w Szkołę jako świetne miejsce do nauki języków obcych.

 

Metody ich nauczania są nowoczesne i skuteczne, a kadra nauczycielska to doświadczeni i zaangażowani profesjonaliści. Atmosfera w szkole sprzyja nauce i wymianie kulturowej.

 

Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, a indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantuje szybki postęp."

Prezes zarządu

 

Ewa Miecznikowska

 

 

 

REFERENCJE

 

 

 

Jest nam bardzo miło polecić szkołę językową Chatschool.

 

Już prawie 2 lata korzystamy z usług z zakresu nauki języka angielskiego dla pracowników. Współpraca jest bezproblemowa i satysfakcjonująca.

 

Chatschool oferuje lekcje zarówno z Native Speakerami, jak i polskimi lektorami. Nauczyciele wykazują zaangażowanie i rzetelność w swojej pracy.

 

Firma Chatschool wywiązuje się z warunków zawartej umowy, a współpraca przebiega w przyjemnej atmosferze.

Dominika Fiszer

Będzin, 26.04.2024

 

REFERENCJE

 

Z firmą Chat School współpracujemy od grudnia 2021 roku ceniąc sobie wywiązanie się z warunków zawartej umowy, profesjonalne podejście do procesu nauczania oraz elastyczność w dostosowaniu oferty do naszych indywidualnych potrzeb, a także duże zaangażowanie pracowników Chat School.

 

Lektorzy odpowiednio dobierają program dla uczestników zajęć, tworząc różnorodny materiał dydaktyczny przez co zajęcia językowe oceniane są przez uczestników kursów wysoko i przekładają się wprost na systematyczne podnoszenie kompetencji językowych pracowników naszej firmy.

 

Na wysoką ocenę zasługuje również współpraca z pracownikami administracji. Zawsze szybko i efektywnie pomagają w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

 

Z pełnym przekonaniem możemy polecić Chat School jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalizmu i kompleksowej obsługi szkolenia.

Scholz Polska Sp. z.o.o.

Kierownik Działu HR

 

Małgorzata Rosół

Warszawa, 30.04.2024

 

LIST REFERENCYJNY

 

Chcielibyśmy poinformować, że jako firma RITS Professional Services sp. z o.o. współpracujemy z firmą Gangla sp. z o.o. od początku 2021 roku. Możemy polecić szkołę jako niezawodnego Partnera, który świadczy usługi z zakresu nauki języka angielskiego. Nasza współpraca jest bezproblemowa i satysfakcjonująca, szczególnie dla Uczestników - Pracowników firmy RITS Professional Services.

 

Szkoła prezentuje podejście elastyczne i indywidualnie podchodzi do potrzeb naszych Pracowników. Zapewnia zarówno Native Speakerów, jak i lektorów, którzy wykazują zaangażowanie i rzetelność w swojej pracy. Nasi Pracownicy mogą korzystać zarówno z zajęć indywidualnych, dostosowanych do ich potrzeb i tempa nauki, jak i grupowych, co pozwala im dodatkowo rozwijać umiejętności komunikacji i pracy w grupie.

 

Firma Gangla sp. z o.o. wywiązuje się z warunków zawartej umowy. Ich podejście jest nie tylko skuteczne, ale także przyjazne i dostosowane do różnorodnych stylów uczenia się. Możemy polecić współpracę ze szkołą wszystkim poszukującym wysokiej jakości usług edukacyjnych z zakresu nauki języka angielskiego. Profesjonalizm, elastyczność i wywiązanie się z warunków umowy uczyniły z naszej współpracy bardzo dobre doświadczenie.

Z poważaniem,

 

Head of HR

Aleksandra Kamieniecka

Opinie klientów

Możemy polecić szkołę jako niezawodnego Partnera, który świadczy usługi z zakresu nauki języka angielskiego. Nasza współpraca jest bezproblemowa i satysfakcjonująca, szczególnie dla Uczestników – Pracowników firmy RITS Professional Services.

 

Zobacz referencje

Możemy polecić szkołę jako świetne miejsce do nauki języków obcych. Metody ich nauczania są nowoczesne i skuteczne, a kadra nauczycielska to doświadczeni i zaangażowaniu profesjonaliści.

 

Zobacz referencje

Z firmą Chatschool współpracujemy od grudnia 2021 roku ceniąc sobie wywiązywanie się z warunków zawartej umowy, profesjonalne podejście do procesu nauczania oraz elastyczność w dostosowywaniu oferty do naszych indywidualnych potrzeb…

 

Zobacz referencje

Jest nam bardzo miło polecić szkołę językową Chatschool. Już prawie 2 lata korzystamy z usług z zakresu nauki języka angielskiego dla pracowników. Współpraca jest bezproblemowa i satysfakcjonująca.

 

Zobacz referencje

Od samego początku współpracy możemy liczyć na pełne wsparcie, profesjonalizm oraz zaangażowanie zespołu Chatschool.

 

Zobacz referencje

Zaufali nam

Zbiór firm, gdzie uczymy angielskiego dla firm online

© Copyright 2024 by Chatschool