Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool
korepetycje angielski Otwock

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

angielski Otwock
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
język angielski Otwock

UMÓWMY SIĘ

Angielski Otwock

 

Jeśli chcesz poprawić swój język angielski to Otwock jest kolejnym miastem, w którym możesz zapisać się na nasz kurs. To, co wyróżnia naszą szkołę to nowatorska metoda nauczania opierająca się na praktycznych zajęciach organizowanych w trybie indywidualnym lub w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach.

Skupiamy się przede wszystkim na szlifowaniu umiejętności płynnego mówienia. Uważamy, że to właśnie swobodna komunikacja jest kluczowa przy nauce języka angielskiego. Przełamanie wewnętrznej blokady oraz łatwe budowanie kontaktów w obcym języku ma o wiele większe znaczenie niż nauka gramatyki, której poświęca się najwięcej czasu w tradycyjnych sposobach nauczania (stosowanych zwłaszcza w szkołach). Zatem jeśli chcesz poszerzyć swoje zdolności językowe w miejscu, gdzie główny naciski kładziony jest na praktyczną konwersację, to szkoła angielskiego w mieście Otwock jest dla Ciebie.

 

Zapraszamy na kursy zarówno osoby początkujące, jak i tych, którzy mają już za sobą wiele lat nauki, lecz problem jest brak płynności w mówieniu. Kursy języka angielskiego w Otwocku specjalizują się głównie w zakresie konwersacji.

 

Zapisując się na zajęcia w Chatschool zyskujesz profesjonalną opiekę lektora, który pomoże Ci przełamać bariery językowe i doszlifować Twój angielski! Podczas zajęć zajmujemy się tematami z różnych dziedzin kultury, biznesu, sportu, turystyki – Nasze autorskie materiały zostały opracowane tak, aby zmotywować kursanta do żywej konwersacji z lektorem na przeróżne tematy.

 

Naszym priorytetem jest, aby nie powielać błędów klasycznych metod nauczania, często bazujących na nudnych dialogach znanych z podręczników szkolnych. Opracowane przez nas pomoce naukowe dotyczą ciekawych i bieżących zagadnień.

Ponadto staramy się przygotować naszych kursantów do prowadzenia spontanicznych konwersacji w różnych sytuacjach np. na lotnisku, w restauracji czy hotelu.

 

Zatem jeśli chciałbyś przełamać swoje bariery, zacząć płynnie mówić w języku angielskim i udoskonalić swój warsztat to zapraszamy do szkoły językowej Otwock, znajdujące się w sąsiadującej dzielnicy Wawer.

 

Korepetycje angielski  Otwock

 

Jeszcze przed rozpoczęciem kursu ocenimy Twoją praktyczną znajomość angielskiego – w tym celu wystarczy przyjść do nas na bezpłatną lekcję próbną, podczas której porozmawiamy po angielsku o Tobie, Twoich pasjach i celach językowych. Dzięki temu będziemy w stanie określić Twój poziom językowy i dobrać odpowiednie materiały. Ale nie martw się! Jeśli nie mówisz jeszcze po angielsku możemy razem pomilczeć i rozpocząć naukę od podstaw.

 

Szkoła angielskiego Otwock charakteryzuje się indywidualnym podejściem, dzięki czemu program zajęć będzie dopasowany specjalnie pod Ciebie. Zajęcia mogą odbywać się w formie 1:1, ale jeśli preferujesz naukę w towarzystwie to zaproś znajomych! Wspólnie możecie stworzyć duet lub grupę maksymalnie
4-osób, która razem będzie osiągać szczyty językowe. Każdy poziom – od początkującego do zaawansowanego składa się z 52 lekcji, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie zrobisz znaczące postępy.

 

Ponadto, sam możesz zdecydować, czy będziesz się uczyć pod czujnym okiem polskiego lektora, czy native speakera w Otwocku. Wykwalifikowana kadra stanowi ważną część Twojego sukcesu, dlatego warto doskonalić swój warsztat językowy pod okiem nauczycieli wykazujących się odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, pasją i zaangażowaniem wkładanym we wszystkie lekcje. 

 

Jeżeli zależy Ci, aby zajęcia prowadził doświadczony lektor języka angielskiego w Otwocku to Chatschool jest strzałem w dziesiątkę. Lektor prowadzi zajęcia w oparciu o indywidualny plan nauki, przy czym na bieżąco monitoruje i raportuje postępy, co pozwala zmaksymalizować efekty Twojej nauki. Zatem jeśli pragniesz w przyjemny i szybki sposób poprawić swój dotychczasowy poziom angielskiego w Otwocku to zapraszamy do Chatschool.

nauka angielskiego Otwock

© Copyright 2024 by Chatschool