© Copyright 2023 by Chatschool

Facebook - Chatschool
Instagram - Chatschool
nauka angielskiego Otwock

Angielski Otwock

 

Jeśli chcesz poprawić swój język angielski to Otwock jest kolejnym miastem, w którym możesz zapisać się na nasz kurs. To, co wyróżnia naszą szkołę to nowatorska metoda nauczania opierająca się na praktycznych zajęciach organizowanych w trybie indywidualnym lub w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach.

Skupiamy się przede wszystkim na szlifowaniu umiejętności płynnego mówienia. Uważamy, że to właśnie swobodna komunikacja jest kluczowa przy nauce języka angielskiego. Przełamanie wewnętrznej blokady oraz łatwe budowanie kontaktów w obcym języku ma o wiele większe znaczenie niż nauka gramatyki, której poświęca się najwięcej czasu w tradycyjnych sposobach nauczania (stosowanych zwłaszcza w szkołach). Zatem jeśli chcesz poszerzyć swoje zdolności językowe w miejscu, gdzie główny naciski kładziony jest na praktyczną konwersację, to szkoła angielskiego w mieście Otwock jest dla Ciebie.

 

Zapraszamy na kursy zarówno osoby początkujące, jak i tych, którzy mają już za sobą wiele lat nauki, lecz problem jest brak płynności w mówieniu. Kursy języka angielskiego w Otwocku specjalizują się głównie w zakresie konwersacji.

 

Zapisując się na zajęcia w Chatschool zyskujesz profesjonalną opiekę lektora, który pomoże Ci przełamać bariery językowe i doszlifować Twój angielski! Podczas zajęć zajmujemy się tematami z różnych dziedzin kultury, biznesu, sportu, turystyki – Nasze autorskie materiały zostały opracowane tak, aby zmotywować kursanta do żywej konwersacji z lektorem na przeróżne tematy.

 

Naszym priorytetem jest, aby nie powielać błędów klasycznych metod nauczania, często bazujących na nudnych dialogach znanych z podręczników szkolnych. Opracowane przez nas pomoce naukowe dotyczą ciekawych i bieżących zagadnień.

Ponadto staramy się przygotować naszych kursantów do prowadzenia spontanicznych konwersacji w różnych sytuacjach np. na lotnisku, w restauracji czy hotelu.

 

Zatem jeśli chciałbyś przełamać swoje bariery, zacząć płynnie mówić w języku angielskim i udoskonalić swój warsztat to zapraszamy do szkoły językowej Otwock, znajdujące się w sąsiadującej dzielnicy Wawer.

 

Korepetycje angielski  Otwock

 

Jeszcze przed rozpoczęciem kursu ocenimy Twoją praktyczną znajomość angielskiego – w tym celu wystarczy przyjść do nas na bezpłatną lekcję próbną, podczas której porozmawiamy po angielsku o Tobie, Twoich pasjach i celach językowych. Dzięki temu będziemy w stanie określić Twój poziom językowy i dobrać odpowiednie materiały. Ale nie martw się! Jeśli nie mówisz jeszcze po angielsku możemy razem pomilczeć i rozpocząć naukę od podstaw.

 

Szkoła angielskiego Otwock charakteryzuje się indywidualnym podejściem, dzięki czemu program zajęć będzie dopasowany specjalnie pod Ciebie. Zajęcia mogą odbywać się w formie 1:1, ale jeśli preferujesz naukę w towarzystwie to zaproś znajomych! Wspólnie możecie stworzyć duet lub grupę maksymalnie
4-osób, która razem będzie osiągać szczyty językowe. Każdy poziom – od początkującego do zaawansowanego składa się z 52 lekcji, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie zrobisz znaczące postępy.

 

Ponadto, sam możesz zdecydować, czy będziesz się uczyć pod czujnym okiem polskiego lektora, czy native speakera w Otwocku. Wykwalifikowana kadra stanowi ważną część Twojego sukcesu, dlatego warto doskonalić swój warsztat językowy pod okiem nauczycieli wykazujących się odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, pasją i zaangażowaniem wkładanym we wszystkie lekcje. 

 

Jeżeli zależy Ci, aby zajęcia prowadził doświadczony lektor języka angielskiego w Otwocku to Chatschool jest strzałem w dziesiątkę. Lektor prowadzi zajęcia w oparciu o indywidualny plan nauki, przy czym na bieżąco monitoruje i raportuje postępy, co pozwala zmaksymalizować efekty Twojej nauki. Zatem jeśli pragniesz w przyjemny i szybki sposób poprawić swój dotychczasowy poziom angielskiego w Otwocku to zapraszamy do Chatschool.

UMÓWMY SIĘ

język angielski Otwock
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
angielski Otwock

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

korepetycje angielski Otwock
Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool