Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool

Mija kolejny rok i czujesz, że Twój angielski nadal jest na tym samym poziomie, co wcześniej? Chciałbyś to zmienić? Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców dzielnicy Praga Południe: wystarczy udać się do sąsiadującego Wawra i spróbować lekcji w Chatschool!

 

Mieszkańców Pragi Południe możemy zapewnić - nauka angielskiego w Chatschool nie ma sobie równych – dla każdego kursanta prowadzimy indywidualne zajęcia, podczas których uczestnik poznaje język praktyczny, pozbawiony teoretycznych, podręcznikowych naleciałości. Żadna warszawska szkoła językowa nie prezentuje równie nowatorskiego podejścia do dydaktyki, co Chatschool.

 

Nieważne, czy dobrze znasz angielski, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki – jeśli jesteś z okolic Pragi Południe, zapisz się na bezpłatną lekcję próbną już dziś. Już po pierwszej, rozmowie zapoznawczej, właściwie ocenimy Twoje umiejętności. Dzięki temu podczas kursu, otrzymasz od nas najlepsze materiały i indywidualną opiekę trenera językowego. Mieszkańcu Pragi Południe: nie wahaj się dłużej i pozwól nam pokazać Ci tajniki angielskiego!

Szkoła językowa Praga Południe

Angielski Praga Południe

Jeśli mieszkasz w dzielnicy Praga Południe i zależy Ci, by Twoje lekcje prowadził native speaker, koniecznie wybierz się do Chatschool w Wawrze! Za pośrednictwem anglojęzycznego lektora poznasz nie tylko zasady prawidłowej wypowiedzi, ale i różnorodną kulturę zagranicznych lektorów. Zatem jeśli mieszkasz na Pradze Południe, a język angielski stanowi dla Ciebie wyzwanie, pokonaj językową blokadę z zagranicznym native speakerem w szkole na Wawrze. Naszą kadrę tworzą przyjaźni, serdeczni ludzie, którzy gorąco kibicują wszystkim uczniom i pomagają im stawiać kolejne kroki na drodze do komunikatywnej znajomości angielskiego.

 

Nie od dziś wiadomo, że Warszawa jest miastem wielu możliwości i posiada wielki potencjał. By jednak w pełni z niego skorzystać, powinieneś dobrze znać angielski – dzięki temu możesz osiągnąć sukces, nawiązać międzynarodową współpracę i podróżować do każdego zakątka na świecie. Możesz mieszkać w dzielnicy Praga Południe i wciąż mieć szansę ulepszyć swój angielski w wawerskiej szkole Chatschool.

 

Pamiętaj – nawet jeśli wyuczysz się formuł gramatycznych na pamięć, nie będziesz umiał wykorzystać ich w praktyce. Do tego potrzebna jest żywa rozmowa, taka jak podczas zajęć z native speakerem. Nasze konwersacje opierają się na swobodnej dyskusji, których tematy są rozmaite - począwszy od podróży, przez światopogląd, po biznes.

 

Jeśli mieszkasz na Pradze Południe, powinieneś zapisać się na lekcję próbną, żeby przekonać się, że język angielski nie jest tak straszny, jak go malują. Warto zaznaczyć, że pierwsze spotkanie w siedzibie Chatschool w Wawrze jest bezpłatne – w jego trakcie porozmawiamy o Twoich zainteresowaniach i aspiracjach językowych, dzięki czemu określimy Twój poziom i dobierzmy odpowiednie materiały. Damy Ci także czas, abyś na spokojnie zadał lektorowi nurtujące Cię pytania i porozmawiał o ewentualnych wątpliwościach.

angielski Praga Południe
język angielski Praga Południe
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

angielski warszawa praga południe

UMÓWMY SIĘ

szkoła językowa praga

© Copyright 2024 by Chatschool