Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool

Zastanawiając się nad tym, która szkoła językowa byłaby dla Ciebie odpowiednia, pomyśl nad wawerskim Chatschool, nieopodal dzielnicy Rembertów. Nasza szkoła jest dla każdej osoby chętnej przeżyć przygodę językową, niezależnie od aktualnego poziomu lingwistycznego.

 

U nas bowiem każdy poczuje się, jak u siebie – zarówno anglojęzyczny debiutant i ktoś bardziej biegły, chcący nabrać większej śmiałości w mówieniu. Głównym celem lekcji jest poznanie przez kursanta żywego, komunikatywnego języka.

 

Lektorzy Chatschool podchodzą indywidualnie do wszystkich uczniów i wykazują się dużym zaangażowaniem. Naszą kadrę stanowi młody zespół, składający się z osób zafascynowanych językiem angielskim i kontaktem z innymi!

 

Czasem trudno samemu obiektywnie ocenić, jak dobrze włada się angielskim. Jeśli jest tak w Twoim przypadku, nie martw się – nasz zespół w Wawrze, nieopodal Rembertowa, przeprowadzi z Tobą rozmowę online. Dzięki temu przydzielony lektor, będzie w stanie opracować dla Ciebie właściwy program zajęć, w oparciu o Twoje zainteresowania oraz poziom i aspiracje językowe.

 

Co jeszcze wyróżnia szkołę językową w dzielnicy Rembertów? Chociażby to, że każdy kurs trwa maksymalnie 12 miesięcy i stosunkowo krótkie ramy czasowe czynią naukę w Chatschool szczególnie intensywną i skuteczną.  Nie zwlekaj – zaufaj nam!

Szkoła językowa Rembertów

Angielski Rembertów

Szkoła językowa Rembertów
angielski Rembertów
Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Spotkajmy się online i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

angielski Rembertów

UMÓWMY SIĘ

Mieszkasz w Rembertowie i zastanawiasz się, czy w Twoim sąsiedztwie znajduje się miejsce, w którym mógłbyś doskonalić swój angielski? Nadszedł czas, by rozwiać wątpliwości.

 

Jesteśmy szkołą językową Chatschool, zlokalizowaną na Wawrze. Prowadzone przez nas kursy z pewnością przekonają do nauki angielskiego, niejednego mieszkańca dzielnicy Rembertów. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, dzięki czemu każdy kursant może liczyć na maksimum uwagi nauczyciela.

Szkoła językowa Rembertów

© Copyright 2024 by Chatschool