Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool

Zajęcia z angielskiego w warszawskiej dzielnicy Wawer stają się coraz popularniejsze. Postępujący rozwój technologiczny, międzynarodowy rynek pracy, możliwość swobodnej komunikacji z dowolnego miejsca – tak przedstawia się świat, w którym brak znajomości języków obcych stanowi ogromne utrudnienie.

 

Niestety, system nauczania w polskiej szkole jest daleki od ideału. Duży nacisk kładzie się na kwestie gramatyczne, rozwiązywanie zadań z podręczników i przyswajanie obszernych tabeli ze słówkami. Brakuje praktycznych zajęć z konwersacji. W efekcie, uczniowie kończą naukę ze znajomością formuł gramatycznych, lecz nie potrafią ich wykorzystać w praktyce.

 

To powoduje, że coraz więcej osób zapisuje się na praktyczne zajęcia. Na takie lekcje najlepiej zapisać się do naszych lektorów Chatschool. W naszej szkole na Wawrze polscy lektorzy i native speakerzy są dobrze przeszkoleni, a prowadzone przez nich konwersacje są pełne bogatego słownictwa i interesujących treści. Ponadto trenerzy językowi w szkole językowej Wawer podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika i dostosowują autorskie materiały Chatschool pod preferencje danego kursanta.

 

Przy wybieraniu szkoły językowej warto kierować się opiniami uczestników, a także sposobem nauczania. Jeśli w centrum Twoich rozważań jest szkoła językowa w dzielnicy Wawer to w Chatschool znajdziesz odpowiedniego trenera językowego.

 

Organizowane u nas kursy wyróżniają się wysoką skutecznością. W trakcie zajęć wykorzystujemy autorską metodę nauczania, w której główny nacisk kładzie się na mówienie. Choć pierwsze godziny mogą okazać się trudne, efekty pozytywnie zaskakują. Podsumowując, jeśli chcesz dobrze poznać angielski Wawer to lokalizacja, gdzie powinieneś się udać.

 

Szkoła usytuowana w tej dzielnicy zasługuje na uznanie. Potwierdzają to pozytywne komentarze uczestników. Kursanci doceniają placówkę m.in. za dostosowania programu ćwiczeń do potrzeb oraz dotychczasowych umiejętności. Pierwsze efekty widać już po kilku zajęciach angielskiego w Wawrze.

 

Aby mówić płynnie w obcym języku, nie trzeba mieć dużego zasobu słownictwa ani znać gramatyki. Wszystkiego można nauczyć się w trakcie konwersacji. To najlepszy sposób na pozbycie się bariery językowej. Jeśli chcesz w ten sposób przyswoić angielski Warszawa Wawer to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Już po kilku tygodniach nauki będziesz swobodnie komunikować się na każdy temat, co pozwoli Ci na poszerzenie horyzontów.

Szkoła językowa Wawer

Angielski Wawer

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Angielski Wawer
korepetycje angielski warszawa wawer

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

Szkoła językowa Wawer

UMÓWMY SIĘ

native speaker Wawer

Jeśli chcesz dobrze poznać język angielski to szkoła Chatschool na warszawskim Wawrze jest idealnym miejscem na znalezienie doświadczonego lektora. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub można wziąć udział w kursie z rodziną lub znajomymi (w grupach 2-, 3- lub 4- osobowych). Dzięki temu skuteczność naszych zajęć jest zmaksymalizowana.

 

Do ważnych elementów kursu prowadzonego w ramach Chatschool należy także wzajemny szacunek. W trakcie ćwiczeń językowych lektor całkowicie skupia uwagę na uczestnikach, poprawia błędy, tłumaczy problematyczne zagadnienia, a także prowadzi indywidualne notatki z zajęć, do których kursant ma zawsze elektroniczny dostęp.

 

Ponadto wzajemnie szanujemy swój czas, dlatego jeśli wypadła Ci niespodziewana wizyta u lekarza lub wyjazd służbowy możesz przełożyć termin lekcji. Zarówno kursant, jak i lektor mają możliwość odwołania zajęcia najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem lekcji, żeby zrealizować spotkanie w innym terminie. 

 

Jeśli interesują Cię zajęcia z języka angielskiego w dzielnicy Warszawa Wawer, gwarantujemy przepis na skuteczną naukę. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat szkoły językowej w warszawskiej dzielnicy Wawer?

 

Umów bezpłatne spotkanie, podczas którego dowiesz się więcej o autorskiej metodzie nauczania. Przedstawimy Ci też wstępny grafik sprawdzimy Twój poziom angielskiego, ustalimy cele językowe, plan nauki, dobierzemy odpowiednie materiały oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Aby umówić się na dogodny termin, skontaktuj się mailowo: kontakt@chatschool.pl lub telefonicznie: 575 869 998.

© Copyright 2024 by Chatschool