Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool
szkoła angielskiego wesoła
szkoła angielskiego wesoła

Spotkajmy się i pogadajmy po angielsku całkowicie bezpłatnie. 

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
angielski Stara Miłosna

UMÓWMY SIĘ

szkoła języka angielskiego wesoła

Szkoła angielskiego wesoła - Stara Miłosna

 

W dobie powszechnego dostępu do informacji oraz możliwości technologicznych znajomość języków obcych stanowi ogromne ułatwienie. Program nauczania w publicznych placówkach oświatowych pozostawia sporo do życzenia, dlatego coraz większą popularność zdobywają szkoły angielskiego w okolicach warszawskiej dzielnicy Wesoła.

 

W trakcie poszukiwań odpowiedniego kursu warto wybierać miejsca, które odznacza się przyjemną atmosferą i efektywną metodą nauki. Takim miejscem jest szkoła języka angielskiego Chatschool nieopodal dzielnicy Wesoła.

 

Nasze zajęcia prowadzimy w oparciu o autorskie metody nauczania bazujące przede wszystkim na konwersacji. Natomiast mniejszy nacisk kładziemy na znajomość zasad gramatycznych. W ten sposób kursanci przełamują swoje bariery językowe, by po kilku tygodniach komunikować na różne tematy. Zatem jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z językiem to zapraszamy do szkoły angielskiego Wesoła.

 

Angielski Wesoła Stara Miłosna

 

Aby zwiększyć efektywność kursu, zajęcia dostosowujemy do potrzeb uczestników. Lekcje prowadzone w Chatschool charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności – od A1 do C1. Ponadto uczestnicy kursu mogą wybrać dogodną formę nauki: indywidualną (1:1), w parze lub w małej (3/4-osobowej) grupie.

 

Bez względu na formę, lektor podchodzi indywidualnie do każdej osoby, starając się zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do nauki języka. Z czasem słuchacze nabierają pewności językowej, a prowadzone lekcję są coraz bardziej dynamiczne i zaawansowane. Zatem, jeśli jesteś zainteresowany praktyczną nauką angielskiego w szkole językowej Wesoła, to Chatschool jest strzałem w dziesiątkę.

 

Zaletą kursu w Chatschool są również jasne zasady współpracy. Uczestnicy mogą np. odwołać zajęcia i przesunąć je na inny dogodny termin, jeśli zgłoszą taką potrzebę przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem lekcji.

 

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły językowej w pobliżu dzielnicy Wesoła w Warszawie?

Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@chatschool.pl lub telefonicznie: 575 869 998, w celu umówienia się na bezpłatną lekcję próbną. Na takim spotkaniu lektor zweryfikuje Twój aktualny poziom angielskiego, a także porozmawia o Twoich zainteresowaniach i celach językowych, co pozwoli na ustalenie wstępnego planu nauki. Przekonaj się, że praktyczne ćwiczenia językowe dają najlepsze rezultaty.

© Copyright 2024 by Chatschool