Lektor dostosowuje się do Twojego grafiku

Elastyczność

Na początku współpracy ustalamy wspólnie Twoje cele oraz sposób w jaki je osiągniemy

Cele/kamienie milowe

Masz dostęp do raportów dotyczących Twojego postępu, które są sporządzane systematycznie przez Twojego trenera językowego

Raportowanie

Chemia między Tobą a lektorem jest arcyważna. Nie nadajecie z lektorem na tych samych falach? Mamy dla Ciebie innego lektora

Możliwość zmiany lektora

Chcemy przełamać Twoją barierę w mówieniu. Jest to nasz główny cel

Mówienie

Wolisz zajęcia z anglojęzycznym, czy może polskim lektorem? Obie opcje są u nas możliwe

Wybór lektora

Cenisz sobie kontakt twarzą w twarz? A może wolisz zajęcia online na żywo? Oferujemy obie te opcje

Miejsce zajęć

Twoje cele wyznaczają nam drogę. Korzystamy z naszych autorskich materiałów lub wyselekcjonowanych źródeł z Internetu

Materiały

Oprócz zajęć z lektorem, udostępniamy Tobie naszą aplikacje, gdzie możesz rozmawiać z osobami anglojęzycznymi bez ograniczeń

Aplikacja

Z naszymi lektorami porozmawiasz na przeróżne tematy. Podróże, czy symulacja prezentacji dla zarządu, to nasz chleb powszedni

Przyjazna kadra

Dlaczego warto?

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Zapisz się na bezpłatną lekcję.

30 najczęściej popełnianych błędów

Ściągnij nasz bezpłatny e-book.
Zobacz 30 najczęściej popełnianych w języku angielskim w trakcie mówienia.

 

Materiał został stworzony na podstawie 10 000h słuchania kursantów Chatschool.

Imię
Twój e-mail
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych.
Pobierz
Pobierz
E-book czeka na Ciebie w Twojej
skrzynce pocztowej!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Opinie

"Lekcje w Chatschool odbywają się z naprawdę wspaniałymi, fajnymi lektorami (...) nie chodzi jedynie o to, aby wkuwać jakieś gramatyczne regułki. Ważne, aby rozmawiać, rozmawiać i rozmawia się płynniej i lepiej"

 

Adam Feder, reporter TVP i DD TVN

Czytaj

Czytaj

ZOBACZ DLACZEGO SPOŁECZNOŚĆ CHATSCHOOL

STALE SIĘ POWIĘKSZA

STALE SIĘ POWIĘKSZA

Ulanowska 20b,
04-859 Warszawa

+48 575 869 998

kontakt@chatschool.pl

(Jeśli nie odbieramy, to oddzwonimy

w ciągu 24 godzin w czasie pracy szkoły)

KONTAKT

jak uczymy?

Wyjazd za granicę? A może egzamin?

Zadbaj o poprawną wymowę i zdecyduj się na angielski dla dorosłych Warszawa to znakomite miejsce do zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, który jest dziś w zasadzie obowiązkowym narzędziem międzynarodowego dialogu, doskonale trafiłeś. Nasza szkoła stawia sobie za cel to, byś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

 

“Zacznij mówić”

To nasza dewiza. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa on w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym i porządkującym systemem, ale to nie o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności –  szczególnie podczas nauki nowego języka.  

 

Werbalizm

Z obserwacji sposobu uczenia się małych dzieci wynika przecież, że zasady gramatyczne to coś, co mali użytkownicy przyswajają mimowolnie. Najważniejsze jest słowo mówione i werbalne wyrażanie emocji. Przekonuje Cię takie podejście? W takim razie zapraszamy na pierwsze zajęcia!  

 

Indywidualnie czy w grupie?

Cechuje nas pełna dowolność i swoboda w kwestii doboru częstotliwości oraz rodzaju zajęć. Możesz zdecydować, czy wolisz tryb indywidualny, oparty na konwersacjach z prowadzącym, czy preferujesz lekcje w 2- lub 3-osobowej grupie. Dostosuj również poziom nauki do dotychczasowych umiejętności. Chętnie pomożemy Ci w dokonaniu tego wyboru podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji. Wstępna rozmowa po angielsku pozwoli określić, jaka forma zajęć w naszej szkole Chat School będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. W trakcie trwania kursu także motywujemy uczestników do nieprzerwanego działania i podnoszenia swoich kwalifikacji.  

 

Klucz to wiara w siebie

Kilkadziesiąt tygodni intensywnego kursu może przynieść fantastyczne rezultaty. Wierzymy w Twój sukces i czas, byś również Ty w to uwierzył. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w dorosłym życiu – zarówno na gruncie zawodowym, podczas wyjazdów za granicę, jak i w procesie wychowawczym dziecka. Warto dbać o swój rozwój i edukację, niezależnie od wieku.

 

Korepetycje z angielskiego w Warszawie

Nasz angielski dla dorosłych w Warszawie to nie tylko cykl kursów grupowych, ale także indywidualne korepetycje, podczas których wyjaśnimy Ci nurtujące kwestie. Nie wiesz, w jaki sposób wytłumaczyć pewne zjawiska językowe, masz problem z czasami, a może po prostu brakuje Ci słów? Pomożemy Ci uporać się z lingwistycznymi bolączkami.  

 

Egzaminy, egzaminy...

Wesprzemy Cię również w przygotowaniach do egzaminów językowych, maturalnych czy na studiach. Bez stresu, z cierpliwym podejściem i z merytoryczną wiedzą. Z nami masz szanse osiągnąć fantastyczne wyniki z dużo mniejszym wysiłkiem niż w przypadku samodzielnej nauki.

 

 Indywidualny plan nauki

Serdecznie zachęcamy do wybrania usługi, jaką jest angielski dla dorosłych Warszawa daje Ci taką możliwość, ponieważ to właśnie w stolicy nasza szkoła językowa ma swoją siedzibę. Właściwe nastawienie kursanta, umiejętność przekazywania najważniejszych informacji przez lektorów oraz regularne dyskusje o życiu codziennym po angielsku to recepta na szybkie osiągnięcie sukcesu. Daj sobie szansę i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której ocenimy Twój poziom językowy i zaproponujemy indywidualnie opracowany plan nauki.

 

  Zapraszamy do współpracy!

Zamknij

Lorem

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

Copyright 2019

ZACZNIJ MÓWIĆ PO ANGIELSKU

Odkryj świat na nowo

Polityka prywatności

Regulamin

© Copyright 2020 by Chatschool

Angielski:

Blog

Praca/Job