METODA

Uważamy, że w polskim systemie edukacji języków obcych poświęca się za mało uwagi nauce swobodnego mówienia. Pamiętasz zbiór zagadnień gramatycznych do nauczenia? A może czytanki m.in. o Benie i jego złamanej nodze na obozie harcerskim? Czy te rzeczy otworzyły Ciebie na płynne używanie języka obcego? Czy jesteś zdania, że większość reguł gramatycznych jest mało przydatna? Masz blokadę przed mówieniem i chcesz się jej pozbyć? Może spodoba Ci się nasza metoda nauki angielskiego.  

Co według nas jest problemem w nauczaniu języka angielskiego?

Chatschool lekiem na Twoje swobodne komunikowanie się.

W naszej szkole kładziemy duży nacisk na mówienie. Wychodzimy z założenia, że nie nauczysz się języka angielskiego jedynie rozwiązując zadania z podręcznika, tak jak jazdy samochodem, poznając tylko przepisy drogowe. Osobiście nas dotknął problem "metodologii" nauczania angielskiego w Polsce. Chcemy to zmienić!

Kiedy zaczynamy mówić po angielsku?

Osoby zaczynające swoją przygodę z angielskim u nas, już na swoich pierwszych zajęciach starają się mówić. Nie zwlekamy z tym, aż osoba pozna gramatykę na poziomie średnio-zaawansowanym i dojdzie do odpowiedniego zasobu leksykalnego.

Czytaj więcej...

Lektor dostosowuje się do Twojego grafiku

Elastyczność

Na początku współpracy ustalamy wspólnie Twoje cele oraz sposób w jaki je osiągniemy

Cele/kamienie milowe

Masz dostęp do raportów dotyczących Twojego postępu, które są sporządzane systematycznie przez Twojego trenera językowego

Raportowanie

Chemia między Tobą a lektorem jest arcyważna. Nie nadajecie z lektorem na tych samych falach? Mamy dla Ciebie innego lektora

Możliwość zmiany lektora

Chcemy przełamac Twoją barierę w mówieniu. Jest to nasz główny cel

Mówienie

Wolisz zajęcia z anglojęzycznym, czy może polskim lektorem? Obie opcje są u nas możliwe

Wybór lektora

Cenisz sobie kontakt twarzą w twarz? a może wolisz zajęcia online na żywo? Oferujemy obie te opcje

Miejsce zajęć

Twoje cele wyznaczają nam drogę. Korzystamy z naszych autorskich materiałów lub wyselekcjonowanych źródeł z Internetu

Materiały

Nie lubimy formalnej atmosfery. Nie posądzisz nas o bycie sztywnym

Przyjazna atmosfera

Z naszymi lektorami porozmawiasz na przeróżne tematy. Nowinki technologiczne, czy symulacja prezentacji dla zarządu, to nasz chleb powszedni

Młoda kadra

ATUTY

Profil kursanta

Osoby dorosłe

Poziomy kursów

Początkujący
Średniozaawansowany
Zaawansowany

Ilość spotkań 60min

/1 kurs

52

Miejsce kursu

Siedziba Chatschool
Online
Twój dom/firma

Cena

Uzależniona od wybranej opcji

Bezpłatna lekcja 30min

Tak

Częstotliwość spotkań

/1 tydzień

1-5

Godziny zajęć

07:00-21:00

Start kursu

W każdym momencie

Lektor

Polski lektor
Native speaker

Imię
Twój e-mail
Nr kontaktowy
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Zapisz się na bezpłatną lekcję.

Imię
Twój e-mail
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Podejmij się wyzwania Chatschool

"Jak mówić płynnie po angielsku" na kolejne 6 miesięcy.

 

Otrzymuj wiadomość e-mail z ćwiczeniem na każdy tydzień.
Zapisz się poniżej:

WYZWANIE 26 TYGODNI

OPINIE

Jestem pod wrażeniem sposobu nauczania.

Oryginalne i praktyczne podejście sprawia, że efekty współpracy widoczne są już po kilku zajęciach.

 

Klaudia Halejcio, aktorka

Czytaj

Czytaj

Czytaj

04-859 Warszawa

Ulanowska 20b

+48 575 869 998

kontakt@chatschool.pl

(Jeśli nie odbieramy, to oddzwonimy

w ciągu 24 godzin w czasie pracy szkoły)

KONTAKT

jak uczymy?

Wyjazd za granicę? A może egzamin?

Zadbaj o poprawną wymowę i zdecyduj się na angielski dla dorosłych Warszawa to znakomite miejsce do zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne w obcym języku, który jest dziś w zasadzie obowiązkowym narzędziem międzynarodowego dialogu, doskonale trafiłeś. Nasza szkoła stawia sobie za cel to, byś poczuł się pewnie i w sposób swobodny posługiwał się językiem angielskim.

 

“Zacznij mówić”

To nasza dewiza. Co przez to rozumiemy? Wierzymy w potencjał, jaki ma w sobie żywy, mówiony język i jak ważną rolę odgrywa on w codziennym funkcjonowaniu. Uważamy, że gramatyka jest ważnym i porządkującym systemem, ale to nie o niej powinno się myśleć w pierwszej kolejności –  szczególnie podczas nauki nowego języka.  

 

Werbalizm

Z obserwacji sposobu uczenia się małych dzieci wynika przecież, że zasady gramatyczne to coś, co mali użytkownicy przyswajają mimowolnie. Najważniejsze jest słowo mówione i werbalne wyrażanie emocji. Przekonuje Cię takie podejście? W takim razie zapraszamy na pierwsze zajęcia!  

 

Indywidualnie czy w grupie?

Cechuje nas pełna dowolność i swoboda w kwestii doboru częstotliwości oraz rodzaju zajęć. Możesz zdecydować, czy wolisz tryb indywidualny, oparty na konwersacjach z prowadzącym, czy preferujesz lekcje w 2- lub 3-osobowej grupie. Dostosuj również poziom nauki do dotychczasowych umiejętności. Chętnie pomożemy Ci w dokonaniu tego wyboru podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji. Wstępna rozmowa po angielsku pozwoli określić, jaka forma zajęć w naszej szkole Chat School będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. W trakcie trwania kursu także motywujemy uczestników do nieprzerwanego działania i podnoszenia swoich kwalifikacji.  

 

Klucz to wiara w siebie

Kilkadziesiąt tygodni intensywnego kursu może przynieść fantastyczne rezultaty. Wierzymy w Twój sukces i czas, byś również Ty w to uwierzył. Pamiętaj o tym, że język angielski przydaje się w dorosłym życiu – zarówno na gruncie zawodowym, podczas wyjazdów za granicę, jak i w procesie wychowawczym dziecka. Warto dbać o swój rozwój i edukację, niezależnie od wieku.

 

Korepetycje z angielskiego w Warszawie

Nasz angielski dla dorosłych w Warszawie to nie tylko cykl kursów grupowych, ale także indywidualne korepetycje, podczas których wyjaśnimy Ci nurtujące kwestie. Nie wiesz, w jaki sposób wytłumaczyć pewne zjawiska językowe, masz problem z czasami, a może po prostu brakuje Ci słów? Pomożemy Ci uporać się z lingwistycznymi bolączkami.  

 

Egzaminy, egzaminy...

Wesprzemy Cię również w przygotowaniach do egzaminów językowych, maturalnych czy na studiach. Bez stresu, z cierpliwym podejściem i z merytoryczną wiedzą. Z nami masz szanse osiągnąć fantastyczne wyniki z dużo mniejszym wysiłkiem niż w przypadku samodzielnej nauki.

 

 Indywidualny plan nauki

Serdecznie zachęcamy do wybrania usługi, jaką jest angielski dla dorosłych Warszawa daje Ci taką możliwość, ponieważ to właśnie w stolicy nasza szkoła językowa ma swoją siedzibę. Właściwe nastawienie kursanta, umiejętność przekazywania najważniejszych informacji przez lektorów oraz regularne dyskusje o życiu codziennym po angielsku to recepta na szybkie osiągnięcie sukcesu. Daj sobie szansę i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której ocenimy Twój poziom językowy i zaproponujemy indywidualnie opracowany plan nauki.

 

  Zapraszamy do współpracy!

Zamknij

Lorem

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

Copyright 2019

ZACZNIJ MÓWIĆ PO ANGIELSKU

Odkryj świat na nowo

Polityka prywatności

Regulamin

© Copyright 2020 by Chatschool

Angielski:

Blog