Platforma do nauki angielskiego na żywo z lektorami I Chatschool

Bezpłatna lekcja

Umów bezpłatną lekcję

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool

Angielski przez Internet i jego korzyści

 

Nauka za pomocą narzędzi online to bardzo wygodny sposób nauki języka. Niezależność jest znakiem naszych czasów, a nauka online idealnie wpisuje się w to założenie. Dostęp do Internetu sprawia, że możemy uczyć się w sposób dotąd niespotykany.

 

Do najważniejszych korzyści nauki angielskiego przez Internet należą:

 

 

1. Oszczędność czasu

 

Nie potrzebujemy dojeżdżać do naszego nauczyciela. Stanie w korkach staje się przeszłością. Co więcej, nie na ma konieczności dbania o zewnętrzny wygląd, odzież. 

 

 

2. Brak dodatkowych kosztów

 

Nie musimy wydawać na dojazdy do lektora. Koszty benzyny, czy biletów miejskich stale wzrastają. Przy zajęciach online jesteśmy do przodu o parę złotych miesięcznie.

 

 

3. Dostęp do lektorów z całego świata

 

Możemy czerpać wiedzę od lektorów znajdujących się po drugiej stronie globu. Chcesz lektora z Kanady? Nie ma problemu. A może z Filipin?

 

Angielski przez Internet i jego korzyści

 

 

4. Wygoda

 

Nie raz słyszeliśmy historie, że uczniowie są w stanie konwersować wygodnie na kanapie i przy okazji palić papierosy lub popijać lampkę wina. Prawdopodobnie, to by nie przeszło w realu.

 
 

5. Dowolne miejsce

 

Uczyć można się z dowolnego kraju i miejsca. Jest to nauka bez wyrzeczeń, ponieważ lekcje możemy zrealizować nawet, będąc na wyjeździe służbowym, czy na wakacjach.

 
 

6. Wygoda

 

Niewątpliwą zaletą jest również obecność materiałów online, co sprawia, że mamy do nich nieograniczony dostęp. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu, co rozwiązuje problem z niekończącymi się kserówkami i zagubionymi kartkami.

 

Mam nadzieję, że wymienione korzyści otworzą Ciebie na chęć wypróbowania nauki angielskiego online. Wiele osób zmieniło postrzeganie nauki języka przez Internet po pierwszych zajęciach z lektorem.

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool
angielski przez Internet

Dlaczego warto uczyć się angielskiego przez Internet?

26 kwietnia 2022
Zastosowanie used to i would

Żyjemy w czasach, w których prym wiodą nowoczesne technologie. Komunikacja za pomocą mediów społecznościowych jest codziennością prawie każdego z nas.

 

Podobnie jest z nauką online, która w ciągu kilku lat, zyskała już spore grono zwolenników. Jakie są korzyści i dlaczego warto uczyć się języka za pomocą tej metody?

Autor Joanna Leporowska

 

 

Absolwentka Filologii Nowogreckiej na UAM w Poznaniu, tłumaczka angielskiego, poliglotka i pasjonatka językoznawstwa. Już w przedszkolu zdecydowała, że musi "mówić jak Anglik" co przydało się, gdy przez ostatnie dziesięć zatrzymał ją wymarzony Londyn i praca dla Royal Academy of Arts czy Tate. Nauczanie języka angielskiego to pasja, w której od zawsze dąży przede wszystkim do pokazania żywego języka za regułkami książkowymi, czego w szkolnej edukacji często brakuje.

 

Najnowsze posty

17 lutego 2024
Artykuł publicystyczny to jedna z form wypowiedzi pisemnej, która pojawia się na maturze rozszerzonej z
09 lutego 2024
Stworzenie idealnej kartki walentynkowej dla ukochanej osoby to nie lada wyzwanie w języku ojczystym –
04 lutego 2024
Wdrożenie programu nauki języków dla firmy powinno być priorytetem każdego globalnego przedsiębiorstwa. Współczesny międzynarodowy rynek
27 stycznia 2024
Sprawna komunikacja z klientami, wzrost produktywności, rozwój zawodowy i zadowolenie pracowników – to tylko kilka

© Copyright 2023 by Chatschool