© Copyright 2022 by Chatschool

Facebook - Chatschool
Instagram - Chatschool

Żyjemy w czasach, w których prym wiodą nowoczesne technologie. Komunikacja za pomocą mediów społecznościowych jest codziennością prawie każdego z nas.

 

Podobnie jest z nauką online, która w ciągu kilku lat, zyskała już spore grono zwolenników. Jakie są korzyści i dlaczego warto uczyć się języka za pomocą tej metody?

Dlaczego warto uczyć się angielskiego przez Internet?

26 kwietnia 2022
angielski przez Internet

Angielski przez Internet i jego korzyści

Nauka za pomocą narzędzi online to bardzo wygodny sposób nauki języka. Niezależność jest znakiem naszych czasów, a nauka online idealnie wpisuje się w to założenie. Dostęp do Internetu sprawia, że możemy uczyć się w sposób dotąd niespotykany.

 

Do najważniejszych korzyści nauki angielskiego przez Internet należą:

1. Oszczędność czasu

2. Brak dodatkowych kosztów

3. Dostęp do lektorów z całego świata

4. Wygoda

Nie potrzebujemy dojeżdżać do naszego nauczyciela. Stanie w korkach staje się przeszłością. Co więcej, nie na ma konieczności dbania o zewnętrzny wygląd, odzież. 

Nie musimy wydawać na dojazdy do lektora. Koszty benzyny, czy biletów miejskich stale wzrastają. Przy zajęciach online jesteśmy do przodu o parę złotych miesięcznie.

Możemy czerpać wiedzę od lektorów znajdujących się po drugiej stronie globu. Chcesz lektora z Kanady? Nie ma problemu. A może z Filipin?

Nie raz słyszeliśmy historie, że uczniowie są w stanie konwersować wygodnie na kanapie i przy okazji palić papierosy lub popijać lampkę wina. Prawdopodobnie, to by nie przeszło w realu.

5. Dowolne miejsce

Uczyć można się z dowolnego kraju i miejsca. Jest to nauka bez wyrzeczeń, ponieważ lekcje możemy zrealizować nawet, będąc na wyjeździe służbowym, czy na wakacjach.

6. Wygoda

Niewątpliwą zaletą jest również obecność materiałów online, co sprawia, że mamy do nich nieograniczony dostęp. Wszystkie znajdują się w jednym miejscu, co rozwiązuje problem z niekończącymi się kserówkami i zagubionymi kartkami.

Mam nadzieję, że wymienione korzyści otworzą Ciebie na chęć wypróbowania nauki angielskiego online. Wiele osób zmieniło postrzeganie nauki języka przez Internet po pierwszych zajęciach z lektorem.

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool
Szkoła języka angielskiego dla dorosłych Chatschool